Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy lány ? ( kifejtem hosszan, mert így elég furcsán hangzik :D )

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel a Tinderen matcheltünk. Tudom már rosszul kezdődik, de mind a ketten normálisan értelmeztük az oldal lényegét. Kb. 2 napja beszélek vele és mivel ez az első, hogy így ismeretlenre írok rá, ezért nem tudom pontosan, hogy mi az a szint, ahonnan már túlzottan nyomulóssá válik az érdeklődés. Itt arra gondolok, hogy milyen gyakran kellene neki írnom. Eddig sem vittem túlzásba és tudom, hogy mindenki másképp szereti ha közelednek felé, de itt a ti tapasztalaitokra lennék kíváncsi.

A másik kérdésem az lenne, hogy szerintetek rossz jel e, ha mindig én írok rá először. Fiú vagyok és nekem kell kezdeményeznem, de azért mégis érdekel. :D

A harmadik és utolsó kérdésem meg annyi, hogy szerintetek mi lehet az oka, hogy csak ritkán használ hangulatjeleket. Ez személy függő, vagy ez lehet a jele annak, hogy nem kedvel ? Mondta, hogy jól el lehet velem beszélgetni, jó a humorom stb. de lehet csak nem akart megbánatni.

Lehet, hogy most fogod a fejed, hogy mekkora idióta vagyok, hogy ilyeneket kérdezek, de mint mondtam, ez az első hogy teljesen ismeretlennel beszélek a neten.


Köszi a válaszokat !



2020. dec. 28. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hangulatjel emberfüggő.

Azt hogy mennyire érdekled, inkább a válaszolási idejéből szűrném le.

2020. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!