Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonim tarskereső??

Figyelt kérdés

Miert nincs az anotalkon kivul olyan tarskereső ami anionime?Mert itt vagxok xy evesen es nincs azon kivul olyan ahol tenyleg az em korosztalyom lenne de fejjeb is..

Kerlek titeket segitsetek!


2020. dec. 28. 23:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja azt el felejtettem oda irni jogy meleg tars jeresőt keresek. Illetve olyat hogy ugy kell regisztrálni hogy max a kor es az email cim keljen. 🙂
2020. dec. 28. 23:56
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
anotalk miért nem jó? ott sok a búza
2020. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ja ott sok a búza
2020. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Szia ha fiú vagy csinálhatsz olyat, hogy fiúként fiút keresel, sok mindenki arra kérdezz rá hogy pl: bisex vagy. Egy próbát megér. Én sok lány barátnőt szereztem (ibff)
2020. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!