Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszol sosem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol sosem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már huzamosabb ideje tetszik az Instagramon.Gyakran tölt fel képet és storyt is az oldalára.Nekem bejön. Reagálok sok storyjára, üzeneteket írok neki,de ő sosem ír vissza. Van amikor belájkolja az üzenetem,de mást nem csinál. Vissza se követett azóta amióta kb. fél éve követem.Tudtommal nincs barátnője.Tehát nem emiatt passzív? Sajnos nem keltettem fel az érdeklődését ugye? Jártatok már ti is így? Konkrétan ha egyoldalú a kommunikációnk,a találkozást se fogjuk soha megejteni...Fiúk lányok véleménye egyaránt érdekel.Köszi!

2021. jan. 3. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem érdekled.
2021. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekelne, aki már biztos reagált volna. Az is lehet hogy meleg 🤷‍♂️
2021. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ignoralva vagy, sorry.
2021. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj semmit a fiútól.
2021. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor feladom a reménykedést.Valószínűleg nem meleg,mert sok lányt követ.Sajnos akkor azért nem ír semmit,mégcsak egyszerű hétköznapi dolgokat sem,mert nem akar hiúábrándot kelteni bennem.Lehet túlságosan nyomulásnak vette az üzeneteimet.Ő így közli velem,hogy stop. Sajnos tovább kell lépnem...Már így is túlságosan sokat foglalkoztam vele.:( Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 3. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit
2021. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem sajnos nem tetszel neki de majd jön valaki aki teljesen odáig lesz érted 🙂 kitartást csajszi 🙂
2021. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen.Nem szabad több időt elvesztegetnem olyan személyre aki nem értékel.Ez van. Befejezem az üzenet küldést,mert egyik fülén ki,a másik fülén bement...

Utolsó! Úgy legyen! Sok szerencsét nektek is.

2021. jan. 4. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!