Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztátek már úgy , hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztátek már úgy , hogy a közösségi média összeroppant titeket ? És elvesztitek az önbizalmatok ?

Figyelt kérdés
Az útóbbi hónapokban egyre szarabbul és szomorúbban érzem magamat. Nemtudom mi velem a baj , de nincs szerencsem a tarskeresesben. Csapattam mar tindert , badoot meg mindent. Aztan nem volt sose sok likeom. Tudom baromsag hogy ezeknek hiszek és többre kéne becsülnöm magamat. De mégis szar látni amikor a haverok mutatja mennyi matchuk van meg kivel beszélgetnek. Én meg így " aha király" . És ez az érzés egyszerűen lehoz az életről hogy én vagyok az a személy akinek mindenki csak meséli a párkapcsolati dolgait én viszont a sajátaim meg nem tudom megosztani.

2021. jan. 4. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak beleolvastam, de első karantén időszakban velem is ez volt nyugi.
2021. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés ember vagyok, én csak használom a virtuális világot, nem abban élek! Próbáld ki te is az igazi világot!
2021. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
A közösségi média alapból arról (is) híres, hogy tönkrevágja az önbizalmad. Ki szereti azt nézni, hogy másnak mennyivel jobb? Márpedig mindenhol ez megy. Nyilván az is a célja a legtöbbeknek, hogy minél izgalmasabbnak tűnjenek, és mások őket irigyeljék.
2021. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha értesz angolul,akkor szerintem érdekes lesz ez a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=Czg_9C7gw0o


Pont ma angol órán ezt elemeztük ki, és komoly károkat okoz a közösségi média...meg a "lájkok"

Habár én nem próbálkozok annyira párt találni, és társkeresőn se vagyok fent, persze hogy lehangoló lehet a helyzeted.


Nade a videó elmond mindent :)

2021. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!