Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mit lehetne tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány/nő akivel neten ismerkedtem meg. Kb másfél hete beszélünk, felvetettem neki a tali témát. Azt mondta hogy most a virus helyzet miatt nehezen, de megoldható és lehet róla szó. Teltek a napok, nyilván az ünnepeket családdal töltöttük, nagyon keveset beszéltünk.

Ez nagyon értelmes lányról/nőről van szó, szóval meg is kértem ha van valami ami miatt nem szeretné folytatni a beszélgetést akkor nyugodtan mondja meg.

De pár napja nagyon passzív lett, kérdeztem is tőle hogy szeretné még ezt az egészet és igent mondott, de olyan kellemetlennek érzem hogy állandóan én keresem, regényeket írok, amire rövid válaszok jönnek.

Ezt azzal indolokolta hogy vannak idők, mikor így okvetlen "bezárkózik", de ugyan úgy folytatni szeretné ezt az ismerkedést/beszélgetést.


Szerintetek hagyjam inkább mert ez nem lesz jobb, vagy várjak vele és ha továbbra is ilyen akkor én lépjek el ettől?

Általában az ilyen passzív beszélgetéseket hanyagolni szoktam, de itt egy nagyon szép hölgyemémyről van szó akiről nem szeretnék lemondani, ugyanakkor nem is nagyon erőltetném ami nem megy.


Vagy ha van valami ilyesmi tapasztalatod, akkor azt leírhatod, ugyan úgy mindkét nem esetében 😃


2021. jan. 4. 21:36
 1/5 terminator9000 ***** válasza:
100%
Azért 1x élőben találkozz még vele
2021. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj neki egy esélyt.
2021. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

te latod amit irsz? a szadba is szarhat az 5.-rol teged az se erdekel mert “egy nagyon szép hölgyeményről van szó”.

Az a kutyat se erdekli hogy a belseje milyen, jelen esetben pedig olyan, hogy tojik rád... felszines ez a vilag nagyon.

2021. jan. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Te sem látod mit írsz 🙂

Fentebb írtam hogy egy nagyon értelmes nőről van szó.

2021. jan. 5. 09:39
 5/5 anonim válasza:
Élőben beszélgess vele ne online! Sokkal többre fogsz menni és te is megtudod mi a helyzet! Cselekedj ne álmodozz!
2021. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!