Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegnap ismerősöm lett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ismerősöm lett egy idegen csaj a facebookon, nem tudom hogy érdemes-e ráírnom mert nem tudom eldönteni hogy tetszik-e vagy sem. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én ráírnék, egy próbát megér. Ha megismered belülről akkor sokkal könnyebb kitalálni. van egy barátom (lány) akihez belsoleg nagyon vonzódom és néha külsőleg is, de ha csak a kulsot neztem volna lehet nem is akarom annyira megismerni :)

17F

2021. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ráírnék aztán lehet jófej és akkor ez is megoldódna. Lehet csak ez a kis löket kéne.
2021. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor fbm volt és bejelolt egy idegen, mindig rá írtam, hogy miért jelölt be, ki ő. Írj rá. Megtudod milyen, lehet jól alakul. Ha nem, akkor se lesz semmi.
2021. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is légy biztos benne,hogy nem kamuprofil,sok ilyen van. AZtán írj rá,lesz ami lesz.
2021. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!