Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jövök be egy fiúnak se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be egy fiúnak se?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és körülöttem sok lánynak udvarolnak fiúk de nekem soha. Párszor már én próbálkoztam kezdeményezéssel de soha nem jártam sikerrel. Szerintem nem vagyok olyan csúnya, meg kedves is vagyok. A barátaim szerint cuki is. Kicsit visszahúzódó vagyok de bárkivel szívesen megismerkedek. Szeretek nevetni, és általában mindig vidám vagyok. Nem is hívnak sokszor sehova de ha mégis, sosem utasítom vissza. Miért nem jövök be senkinek? Miért nem kellek egy fiúnak se?

2021. jan. 9. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Semmi sincs véletlenül.
2021. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De mit ronthatok el? Vagy egyáltalán bennem van a hiba?
2021. jan. 9. 11:23
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudhatnánk, nem ismerünk.
2021. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem föltétlenül, ezek a mai fiúk sokkal nyuszibbak, mint a lányok, és sokan nem mernek kezdeményezni, pedig lehet, hogy párnak bejössz, csak így inkább ráhagyják.
2021. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve, nekem 22 évesen volt az első kapcsolatom. Ne siettesd, majd jön. Ha rágörcsölsz és mindenáron akarsz, csak olyat fogsz találni aki nem szeret, kihasznál. Türelem.
2021. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
vesd be a pucér pasit, aztán nyalogasd meg a lányt és megszeret
2021. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az élet sajnos nem olyan mint sorozatokban/filmekben

Főleg nem itt Magyarországon az iskolákban. Ez van, egyszer úgy is eljön a nagy Ő addig csak foglalkozz mással.

2021. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen ismerősöm, aki ugyanezt játszotta el középiskolában, hogy őt senki nem szereti, meg ő senkinek nem tetszik. A valóság persze kicsit más volt, tetszett jó pár srácnak, csakhogy ő "övön aluliakkal" nem jön össze. Nem lehet, hogy nálad is ez a helyzet?
2021. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl keveset írtál magadról, hogy hogyan lépsz interakcióba a fiúkkal.
2021. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Eddig még soha nem jött oda hozzám fiú ismerkedni, de ha odajönne nem lennék bunkó vele. Mindig mosolyogni szoktam mindenkire, kedves és segítőkész vagyok. Szerintem nem vagyok elutasító. Igaz visszahúzódó vagyok, nem kezdek el beszélni csak úgy sok ember előtt, de amikor kevesebb ember van sokkal nyitottabb vagyok. Ha még érdekel valami nyugodtam kérdezhettek.
2021. jan. 9. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!