Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek be lehet vonzani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be lehet vonzani a szerelmet? Sikerült már valakinek? És ha igen hogyan, és mennyi idő? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Nem akarok hülye ezop*csának tűnni, de már csomószor kipróbáltam ezt a bevonzásos dolgot, és tényleg sok dologgal működött. De nem tudom, hogy ez a szerelem téma itt mennyire baromság. Úgy érzem, most már ideje lenne egy kapcsolatnak, de hát persze most nem jön össze...

Előre is köszönöm a válaszokat



2021. jan. 10. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Te mit tudsz nyújtani? Amit tudsz nyújtani csak annyit is vársz el?
2021. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ,

Hát ezen még nem gondolkodtam😬 de igyekszem annyit nyújtani amennyit elvárok

2021. jan. 10. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
71%
Én nem hiszek ebben. Aki a sültgalambot várja, az többnyire egyedül marad szerintem. Minimális energia befektetés muszáj, hogy valahogy új embereket ismerj meg. Ez nem feltétlen azt jelenti, hogy töltsd le a tindert, csak egyszerűen menj sétálni a kutyusoddal, vagy ha hívnak a barátaid, akkor mozduljatok ki valamerre. Lényeg, hogy ne a szobádban ülj, hanem adj egy kis életjelet a potenciális partnerek felé, hogy "heló, létezem." :D
2021. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy vagyok vele, hogy erre nem szabad rágörcsölni. Nem azt mondom, hogy dőlj hátra és majd bekopogtat hozzád életed lovagja, de ha nagyon rá vagy állva a párkeresésre, azzal olyanokat tudsz "elijeszteni", akikkel amúgy lehet, hogy összejönne valami. Ha nagyon egy-egy emberre összpontosítasz, akkor meg lehet nem veszed észre azt, akinek tetszel.

Szóval én azt mondom, hogy csak légy nyitott az új emberek felé, de ne akard kierőszakolni valakiből vagy magadat ráerőszakolni valakire.


Tudom, nem teljesen a kérdésre válaszoltam, de remélem azért kicsit tudtam segíteni neked.

2021. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Rá érsz még hidd el, csak ne ess abba a hibába, hogy elmondod neki mit érzel vele kapcsolatban és pont akkor mondja el, hogy barátja lett :/
2021. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha D kosaras melleid vannak, akkor simán.
2021. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem működött az első csajjal. Akkor, amikor lemondtam a barátnőről. Aztán, ha hiszed ha nem, úgy vonzottam be a lányokat, ahogy pontosan elképzeltem őket, futószalagon jöttek. Kitaláltam a lány életkorát, személyiségtípusát és azt, hogy reagáljon rám, hogy nézzen ki (legyen alacsony, babaarcú). Pontosan ilyenekkel dobott össze a sors.


De mindig elváltunk egymástól. Volt, hogy nem tetszett, láttam a hátrányát annak, amit elképzeltem, s javítottam rajta, aztán jött a következő. Amikor pedig tökéletes volt, egy gond lett. Ragaszkodtam hozzá. Nem akartam elengedni, annyira jó volt vele. Ezzel pedig elijesztettem. Szóval ez nalam a legnehezebb része. Elengedni akkor is, ha tökéletes számomra.

2021. jan. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!