Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova menjek és mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek és mit csináljak hogy legyenek barátaim + egy lány 😩? (introvertált vagyok és szeretnék kicsit extroveltáltabb lenni)

Figyelt kérdés
16f

2021. jan. 10. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

10# igen, mert introvertkent nincs jobb.szenvedtem en bulikban is meg szakkoron is de ott minimalis aki egyaltalan szoba johet.

Nekem csak az online jott be.


Ha nem irnak vissza a legjobb fotoiddal se akkor előben még annyit se mondasz hogy hello mar le is szerel hogy van baratom..

Mert szerinted hol ismerkednek a hasonlo introvertalt lanyok?


Ha nagyon nem ir vissza senki akkor meg valtoztatni kell a kulson/stiluson vagy az igenyeken..

2021. jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Írj rám ha akarsz, fiú vagyok, csak beszélgethetünk ha akarod xd
2021. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Menj el sportolni! nagyon jó közösség alakul ki, mivel hasonló az érdeklődési kör és mindig van miről beszélni. + izmosabb leszel, jobban fogsz kinézni ami önbizalmat ad. Nemcsak a csapatsportoknál van így, az egyéni sportoknál az egyesületeknél is nagyon jó hangulat van! Ne legyél lusta, hajrá!
2021. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is, nincs túl sok barátom.
2021. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!