Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jót tesz egy alakuló kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót tesz egy alakuló kapcsolatnak, ha 1-2 napig nem beszélünk ? ( lent kifejtem )

Figyelt kérdés

Neten kezdtem chatelni egy személlyel pár hónapja és mivel nem mindig túl bőbeszédű ( van amikor nagyon beszédes,de ettől függetlenül szerintem introvertált személyiség ) ezért általában én adom a témát. Ennek az a hátulütője,hogy ha minden nap beszélünk akkor igencsak monotonná válhatnak a témák. Én meg nem akarok tolakodónak tűnni, ezért kérdezem, hogy szerintetek ti hogyan reagálnátok, ha szó nélkül nem ír a másik fél. Érdemes ilyenkor szüneteltetni a beszélgetést 1-2 napig?

Köszi a válaszokat



#párkapcsolat #chat #introvertált #Szünet a párkapcsolatban
2021. jan. 10. 22:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy mindig élvezzük egymás társaságát, de bárkivel előfordulhat, hogy éppen nincs mit mondania, hiába akar társalogni... az meg, hogy csak neten beszéltünk eddig, nyilván a jelenlegi helyzetnek köszönhető
2021. jan. 10. 22:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én beszélgettem egy lánnyal(nem tudom fiú/lányról van szó) akkor amíg élveztük egymás internetes "társaságát" akkor mindig volt téma... Hajnali 3 kor vígan elbeszélgettünk a semmin is ha kellet. Valami megváltozott ott is,sajnos mint nálam.
2021. jan. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem egyáltalán nem baj. Én is a mostani párommal interneten ismerkedtem meg, mi 3 hónapig beszélgettünk az első találkozás előtt, és általánosságban folyamatosan beszélgettünk, de akadt egyszer-kétszer olyan, hogy nem beszéltünk egy/másfél napig.


Nem mindig van mit mondani a másiknak szerintem. És ezzel nincs is baj, nem kell 0-24-ben azon gondolkodnotok, hogy miről beszélgessetek/mivel nyűgözd le a másik félt.

2021. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, rohadt jót...
2021. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen gyerekes játszmázásoknak szinte mindig a kapcsolat látja kárát. Az érdeklődést nem úgy kell fenntartani, hogy nem érdeklődsz. Ettől csak azt fogja érezni, hogy "hát ez a kapcsolat nem az igazi". Ahol pedig napokig kell hanyagolni a másikat, hogy utána hozzá tudj szólni, az már rég halott ügy.
2021. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!