Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy mondjam el a srácnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a srácnak, hogy nem szeretnék vele összejönni?

Figyelt kérdés

Aranyos srác, csak nekem nem nagyon jön be, úgy nem fogott meg, hogy járni is szeretnék vele. Eddig én is olyasmi jeleket adtam, mintha tetszene, legalábbis úgy aranyosabban beszéltem vele, de annyira nem durván, szóval csak kedvesen, nem, mintha szerelmes lennék belé. De mondjuk, az összejövésről beszéltünk, hogy párt keresünk, szóval... És ő folyton küld szívecskéket, aranyosan beszél, dícsérget.

Nem szeretném megbántani, és már szerintem tényleg abba a hitbe tereltem, hogy összejönnék vele.

Hogy mondjam el finoman, hogy amúgy nem?



2021. jan. 15. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
"Képzeld, megismertem egy srácot (olyan körülmények, ami alapján tuti nem gondolhat magára), és nagyon bejön."
2021. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem kellett volna bikinis képeidet mutogatni neki nyáron 😀
2021. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Semmilyen olyasmi képet nem mutogattam.

első, köszi a választ, lehet azt mondom

2021. jan. 15. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Úgy inkább ne, ahogy az első írta, az jobban szíven ütheti szerintem. Inkább dobd föl megint ez a kapcsolati témát, és mondd meg őszintén, hogy nem tudod, mik a szándékai, de ha esetleg többet akarna tőled, akkor jobb ha szólsz, hogy te úgy érzed, hogy nem őt "kerested", mert szerinted nem annyira passzoltok stb.
2021. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Van egy barátság extrákkal kapcsolatom és miatta most nem akarok másikat:)
2021. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es!
2021. jan. 15. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Négyeshez csatlakozom, úgy jobb és nem is bántod meg
2021. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kerjoz ***** válasza:
83%
hát nem volt túl okos dontés h kicsit "hulyítetted! ....+a barátság extrákkalsem túl jó ómen, ...vagy akarod ot vagy nem! dontstél
2021. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolod ő akar tőled valamit? Nem biztos az
2021. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!