Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnőm ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm ha kezdek abba az irányba haladni, hogy 1-2 hónapnál többet nem bírok ki drogok nélkül és drasztikusan erősödik bennem minden negatív érzelem a cvd és karantén miatt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem bírom ki az itthon léttet és azt, hogy azért ettől a vírustól is félni kell. Szeretnék vissza térni teljesen oda ahol 2019-ben voltam. Szeretnék egy hatalmasat fesztiválozni végre. És másban sem szeretnék korlátozott lenni. De mégis komolyan a 2020-ból mi marad meg emléknek?? Na meg a 2021 milyen lesz. Egyik oltó anyagban sem lehet megbízni. De persze, hogy még véletlenül sem az izraelit vagy a pfizert adathattom be magamnak. Hanem majd az orosz, kínai vackokat. Amik lehet, hogy megölnek lassan, fájdalmasan. És még így sem engednek mindent úgy mint régen. Ezt a kijárási tilalmat is remélem elsejére enyhítik annyira, hogy legalább kocsmázzni el lehessen menni. Mert ez így nem mehet tovább. És egyszerűen emiatt van az, hogy kattogok. És pláne mivel már hónapok óta nem csináltam. Emiatt mert senki nem segítene nekem. Na meg a fájdalom miatt amit ez az év hagyni fog bennem. Azt fogom mostmár mindig akarni, hogy az ekinek a szeretett érzetét érezzem. Vagy az intravénás Morfin adta teljesen a világból kiszakító nyugalmát. Amihez 2x volt csak szerencsém eleinte annyit is terveztem. Bár lehet, hogy contramal volt inkább de akkor is a legdurvább cucc volt. Esetleg a ketamin által adott trip, utazás és nyugalom akkor is és utána is jó nêhány napig. Szeptember óta csak szerecsendió mehetett de az semmi. Sőt inkább csak a parát adta úgy mint a cannabis. Ember én már ekizni vagy ha tehetem akkor katizni akarok!! Nem ilyen xarokat. Ha meg kiszabadulok lesznek olyan rosszakaroak, fogyatékosok akik keresztbe akarnak majd tenni. És majd ne, hogy miattuk ne legyen valami drog. Akkor viszont ők kórházban is végezhetik.

Nekem inkább már olyan lány kéne aki ezt általában csak alkalmanként de elviseli teljesen azt is ha kombinálom őket. Mert ha az idei évben is rossz történik biztos, hogy ebbe fogok süllyedni és akkor még ráadásul durvulni is fog a dolog. Mert akkor egyszer jó nagy adagokban komolyan mondom, hogy kombimàlom ezeket jó nagy adagokban: eki, kristály, kati, ketamin, lsd, oxikodon

Csak, hogy hátha ez bead egy olyat, hogy attól kezdve màr ne érdekeljen többet semmi már eleve egyik drog sem annyira, hogy tönkre menjen az életem. Tehát, hogy elég érzéketlen legyek. Illetve azért legyen szép, kedves is a lány. Jó hosszú haj, szép kék szemek nagyot emelnek rajtuk. 14-20 körüli korosztály érdekelne. És tényleg itt a városban nincs sok lány sem. Mert kis városban élek. Akik vannak igy vagy úgy de nem kedvemmre valók 1-2 kivételével. És ez a bezártság meg eleve a korlátozottsag is csak növeli a bosszúvágyamat és a gyülöletemet. Orbán Viktor, Putyin és Bill Gates ellen. Bill alkotta meg a vírust. Orbán behozott szeptemberben egy olyan alja, felesleges korlátozást, hogy a szórakozóhelyek csak este 11-ig lehetnek nyitva. Mivel ugye nem tudtam, tudok miatta munkát találni ezért nem tudtam letenni a jogsit és meg venni a mercit vagy legalább egy roncs kocsit, hogy el tudjak menni bulizni pl. Meg alapból ez is egy álmom és olyan 1 évig még biztosan nem lesz jogsi sem. Illetve össze vissza hazudozik mindent. Putyin is ugyanezt csinálja és ha valaki irányítja Orbánt akkor az tutti ő. Ő amúgy is egy maffia. Pont ilyenekkel kell szöviznünk mint kína, Oroszország, Ausztria, stb 😡😬. Remélem Gyurcsány jövőre vissza szerzi a hatalmat és akkor inkább a migránsok mint ez. De ha nem is a dk, akárki csak ne a fidesz. Meg a momentum se mert az a fidesznek nyalizik.

19/F



2021. jan. 19. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már csak a te magad érdekében is remélem, hogy kamu a kérdés. Miszerint sajnos mégis olyan helyzetben vagy amit leírtál. Akkor erre azt tudom mondani, hogy nem lennék én abban biztos, hogy te a karantén előtt valóban nem kattogtál soha. De tegyük fel, hogy igazat írsz. Viszont most mégis mivel lenne az jobb ha pl bekapnál 1-2 ekit és a jó flesseket dobná az arcodba pár óráig. Utána pedig lejönnél és a következő 1-2 nap max jobb lenne vagy roszabb utána megint ugyanott lennél. Aki keresztbe akar tenni azt intézd el akkor te előbb. Én mindenesetre ezen akadtam ki:

Mert akkor egyszer jó nagy adagokban komolyan mondom, hogy kombimàlom ezeket jó nagy adagokban: eki, kristály, kati, ketamin, lsd, oxikodon


"Csak, hogy hátha ez bead egy olyat, hogy attól kezdve màr ne érdekeljen többet semmi már eleve egyik drog sem annyira, hogy tönkre menjen az életem. Tehát, hogy elég érzéketlen legyek. "


Akkor valóban nem fog érdekelni semmi mert valszeg ezt nem éled túl :D. Mefit azt retek drágán kapni a kristály meg valszeg nem metamfetamin. Ezzel a szöveggel amúgy meg akár függő vagy akár nem még egy olyan lány is elutasítana amilyet keresel. Mivel teljesen az jön le, hogy te erőteljesen kattogsz. Az mondjuk tutti, hogy jelenleg kattogsz mint az állat. Én is szoktam fogyasztani extasyt, speedet. Hollandiában élek a szüleimmel nincs szerintem annyi ismerősöm se itt mint neked. Nem tudtam hozzá jutni semmihez 5 hónapja. Mégis te 10-15x erősebben kattogsz mint én.

2021. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
És a gyulolkodésnek sincs értelme szerintem max márciusra vége lesz. A fesztiválokat idén tutti engedni fogják. A vakcinával ha muszáj beoltatthatod magad. Csak szedj mellé vitaminokat, gyógynövényeket. És nem lesz baj. Viszont azzal, hogy gyotrod magad csak rosszabb lesz.
2021. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja persze pont Hollandiában nincs drog pláne eki meg speed?! Igen képzeld el, hogy gyötröm magam. Mert lassan egy éve le vagyok korlátozva. És ha nem lenne ez is lennének problémák pl a pár találásal. Akkor viszont sokkal kevésbé lennék idegbeteg. Mert tudnék hová járni kikapcsolodni. Ahhol ismerkedni is tudnék 2020 BS ha nem marad el felszedtem volna a legfullosabb tini lányt ott. Legalábbis biztos találtam volna valakit ha nem is ott. Meg komolyan emiatt kell, hogy drog függő legyek. És a lányok a karantén ellenére sem nézik úgy az interneten való ismerkedést mint az élőben valót. Bele kéne gondolni ilyenkor abba, hogy karantén van viszont sajnos sok szánalmas lány van. És a vakcinával kapcsolatban is szüleim nem akarják engedni bár úgyis 19 éves vagyok. De majd veszekedhetek velük azon is. És a szüleim is sakkban tartanak gyerek korom óta. A pszihiátriára sem engednek be. Ezt is azért mert, hogy vírus van. Pedig ha még sokáig fog tartani ez akkor meg fogok örülni teljesen. Szüleim abban is korlatoznának, hogy anti depresszáns szedjek. Ezért is akarok magamnak olyan lányt amit fent írtam. És tudom, hogy azzal a szöveggel pont, hogy csak támadokat szerzek. De már szinte kedves sem tudok lenni. Mert csak a rossz tör elő belőlem.
2021. jan. 20. 00:40
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Szegenykem. Aterzem. En is itthon vagyok egyedul lovvom magam mindenfelevel miota megszint a.munkahellyem.

Ezvan. En ilyen lany.vagyok

2021. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1:02 Legalább te hozzá tudsz jutni, én viszont nem!
2021. jan. 20. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd.. én is DK-s vagyok, és nekem is már a tököm tele a koronavírussal, de ettől még eszembe nem jutna drogozni, és a kocsmázás sem az én stílusom. Inkább előbb az életedet tedd rendbe, ne tudatmódosító szerektől várd a megoldást, és ha ez megvan, akkor agyalj a barátnőről! (Persze, ettől még nem tilos addig sem kezdeményezned, de tudod, senkinek nem egy züllött narkós pasas az álma.)
2021. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem kapod rendbe az életed, ne is álmodozz kapcsolatról.

Az írományod többi részébe inkább bele se megyek..

2021. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

😂😂😂

Vakcina az káros


De morfin, keta meg eki az mehet

2021. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!