Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen jeleket kaphatok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket kaphatok egy idegen lánytol ,hogy tetszek-e neki?

Figyelt kérdés

A hosszasan tartó Szemkontaktus, jelnek számit?

Az baj ha csak egyszer néz rám, de akkor sokáig,több másodpercen keresztűl?


Tini lányok, ti milyen szövegnek örülnétek,ha oda menne hozátok egy,ismeretlen fiú?

Szemmezgetés után,természetesen


Egyszer sem volt még barátnőm, és még nem probálkoztam be lányoknál, de el kell kezdenem valahol ,nem élhetek úgy ,hogy félek a csajoktol...



2021. febr. 1. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen a szemkontaktus is, de az is ha rágja a száját mikor a közeledbe van, vagy a haját igazgatja folyamatosan. Vagy ha csak szimplán szeret hozzád érni az is jó jel.
2021. febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a kommented de én most ismereteln lányokrol kérdeztem 🙂

Azért fura lenne ,hogy egy teljesen ismeretlen csaj oda jonne es elkezdene bögdösni vagy csak úgy hozzám ér🤭

2021. febr. 2. 00:57
 3/4 A kérdező kommentje:

És milyen megszolitas mod lenne a legjobb indirekt vagy direkt

Indirekt : hogy valami kifogasal megyek hozzá h pl mennyi az idő stb


Direkt: nem kertelek és nem pazarlok rá annyi időt és az elején ki derűl ,hogy bejövök neki vagy sem


Ha belle gondolok ez lenne a legjobb, mert így egy határozot fiuként fogg rám tekinteni de kicsit kinos is lehet mert lehet berezel a csaj,hogy még is mit akar ez az idegen csávo tőlem 🙄


De ezt biztos majd kitapasztalom még is ,hogy érdemes oda menni egy lányhoz

2021. febr. 2. 01:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyzet függő de a határozottság fontos a leszólításnál, ne azt lássa hogy be vagy rezelve vagy zavarba vagy. Meg én általába nem bókolok olyan sokat csak kicsiket, pl nem azt mondom hogy bomba nő vagy hanem hogy nem nézel ki rosszul (ne azt lássa hogy megőrülsz érte, hanem ő őrüljön meg érted azért mert ha ezerszer jobban is néz ki mint te akkor is beszélj vele úgy mint ha ugyan olyan kategóriába tartoznátok)
2021. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!