Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok de nem igazán akar össze jönni hogy barátnőt szerezzek. Volt sok lánnyal alakuloban de valahogy mindig el rontom. Vagy csak szimplán be rak friend zoneba a csaj. Volt már pár barátnőm is de hosszú távon sosem jön össze. Hogyan csajoznak a fiúk üzenetben vagy inkább élőben? Meg valami módszereket tudtok ajánlani? Lehet nem vagyok elég rámenős? Vagy unalmas vagyok?

2021. febr. 3. 11:58
 1/7 anonim válasza:
100%
A friendzone-t úgy lehet elkerülni, hogy egyértelművé teszed a szándékaidat, lehetőleg minél korábban. Ne legyél túl rámenős, mert azzal megijesztheted a lányt. Csak beszélgess vele, tegyél finom utalásokat, hogy tetszik a ruhája például. Amikor oldott a hangulat, akkor mondd azt, hogy szeretnéd jobban megismerni. Ha elutasít, tovább kell lépni, nem tudsz mást tenni. Próbálkozni kell, élőben sokkal jobb szerintem. Üzenetben nem szeretek kommunikálni, egy találkozót kell összehozni, és ott majd eldől.
2021. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki kell alakítani egy olyan életet és életmódot, ami vonzza őket. Ez idő természetesen, de ha már van világos célod, ami felé haladsz, az már vonzó tulajdonság. Legyenek hobbijaid, sportolj valamit, legyen vmi olyan szenvedélyed, ami lázba hoz téged, és legfőképpen legyen kutyád! Ez a legfontosabb!!
2021. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első tökéletesen megfogalmazta. Így lehet elkerülni. Ha bekerültél akkor sajnos onnan már nagyon nehéz kijönni, minnél több időt vagy ott annál nehezebb. Elkönyvel téged barátnak teljesen, nem fog tudni rád egyáltalán úgy tekinteni, bármit csinálhatsz. Olyankor egy időszakos kapcsolatmegszakítás (pár hónap) segíthet, ezzel tudod "resetelni" a dolgokat, addig edzeni kell ezerrel, változtatni a hajstíluson, öltözködésen. Persze az már más kérdés hogy ezer dolog közbejöhet (kapcsolata lesz, stb) szóval igazából ha már erős friendzoneba vagy akkor a legjobb elengedi.
2021. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig van jó stílusom. Focizok csapatban, szeretek bulizni, szeretem a rappet, technot, márkás ruhákban járok. Egyedül a súlyom ami vissza taszító lehet talán. (115kg) de most el kezdtem edzeni is.
2021. febr. 4. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Ismerd meg jobban a csajok lelkivilágát.
2021. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na össze is jött azota
2021. febr. 19. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratula
2021. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!