Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy 19 éves vagyok, és nem volt még párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

talán te is azt hiszed, hogy a tejet kell a gabonapehely előtt a tálba tenni.



hülyeségen kívül rengeteg oka lehet, de a legkézenfekvőbb az, hogy még nem találtad meg a neked megfelelőt

2021. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Bővebben bővebben
2021. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha ismernénk valszeg tudnank, de nem ismerunk igy nem tudjuk

De tőbb infoval talan..

2021. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Akartál?
2021. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gergelice16 ***** válasza:
63%

Tényleg több infó kellene, de akkor itt egy általános válasz:

Ha fiú vagy, neked kell kezdeményezned, szóval ha tetszik egy lány próbálj minél több időt tölteni vele (pl. kísérd haza este), irányítsd a beszélgetést (tehát egyszerre legyen célod, hogy megismerjétek egymást, és hogy jól érezzétek magatokat) és mutasd ki, hogy tetszik neked! Utóbbi nagyon fontos, mert egyszerre tűnsz céltudatosnak, bátornak, és a lány is sokkal könnyebben dönt melletted, ha látja, hogy biztonságban van, és biztos lehet benned. Ha valaki nemet mond, ne törjön meg, minél többször hívsz el valakit randizni, annál könnyebben fog menni! A többi mind személyfüggő, így többet nem tudok mondani.

Lányoknak sokkal nehezebb dolguk van. Nekik ki kell hangsúlyozniuk a jó tulajdonságaikat, hogy minél vonzóbbnak tűnjenek a férfiak számára. Ha egy srác tetszik, próbálhatsz beszélgetést kezdeményezni, de közben hagyd meg az irányítást a fiúnak. A többi tényleg személyfüggő.

Kérlek írj több infót magadról, hogy többet tudjunk segíteni.

2021. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Ne aggódj, nagyon sok 19 évesnek nem volt még párkapcsolata. Én is 18 voltam, amikor az első összejött, hát felesleges volt siettetni. Azóta bepótoltam, és marhára nem maradtam le semmiről. Persze tudom, akkor engem is ezerrel foglalkoztatott a téma és zavart, hogy miért nem, mikor lesz már...

Nyilván sok oka lehet, így 0 infóval nehéz bármi egyéb okosat mondani.

2021. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Blckgirl válasza:
100%
Az hogy normális vagy. Én is 19 vagyok de azt kívánom bárcsak ne lett volna senkim, mert én is azért kezdtem el ismerkedni mert mindenki azt mondta hogy ez gáz hogy még nem volt senkim. Emiatt sose kezdj bele semmibe majd csak akkor ha tényleg úgy érzed hogy megvan a megfelelő személy (külömben örökre bánni fogod hogy egy idiótával voltál mint én). Majd jön magától, ha erölteted nem fog működni. Légy türelmes
2021. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ne ess kétségbe, nekem 34 éves koromig nem volt...

sajnos a pasi felhozatal nagyon gyenge

2021. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!