Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez elég jelzés egy fiúnak? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég jelzés egy fiúnak? Ha lehetne kettőnk közt valami, már lépett volna? 18/l

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves srác, aki edzőtársam. Nagyon sok lány oda van érte, de eléggé magának való és eddig egy kapcsolata volt, viszont elmondása szerint nem volt még szerelmes. Ősszel elég jóba lettünk, sok mindent elmondtunk egymásnak, együtt üdültünk egy hétig több csapattársammal együtt és ott is flörtölt velem, illetve többen is azt hitték, hogy együtt vagyunk, szinte “párként” kezeltek minket, ami néha már idegesítő volt mindkettőnknek. A haverjának mondta, hogy nagyon aranyos lány vagyok, és mennyire jól nézek ki stb. Viszont ahogy vége lett a hétnek, szinte semmit nem beszéltünk, mivel ő nem keresett, és én is csak egyszer érdeklődtem, hogy mi van vele. Akkor viszont ő is érdeklődött rólam, de kb. negyed órát chateltünk és ennyi.

Azt tudom, hogy előző barátnőjében leginkább az fogta meg, hogy mennyire érdeklődött iránta a lány, imponált neki, hogy sokszor kereste stb. Viszont én nem vagyok ez a típus, és nem akarok nyomulni, félek, hogy nem is akarna tőlem semmit. Nemtudom, keressem-e, vagy hagyjam az egészet...Kicsit azt érzem, hogy barátként kezelt, mert elmondta a nő ügyeit is, de közben mondta hogy mennyire felnéz rám, meg kölcsönösen flörtöltünk stb...szerintetek? Az biztos, hogy ő nem fog kezdeményezni, nem az a típus, (a zárkozottsaga miatt is) és még soha nem is kezdeményezett, mindig inkább a lányok hajtottak rá, ő meg élvezte.



2021. febr. 7. 13:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azóta kétszer találkoztunk. Egyszer iskolában a folyosón, szünetben), de csak mosolygott köszönt, viszont nem jött oda hozzám, nem is szólt hozzám. (Igaz, körülöttem és körülötte is ott voltak a haverjai.) Másodszor vége lett az edzésüknek, amikor nekünk kezdődött, és akkor sem beszéltünk semmit. Én nem mertem odamenni, ő meg tényleg olyan mintha egy fal lenne körülötte, meg olyan fáradtnak tűnt stb...
2021. febr. 7. 13:42
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te akarod a kapcsolatot, te menj oda hozzá...
2021. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kicsit nevetséges, de T*nderen “párba álltunk”...bár gondolom ez semmit nem jelent manapság.

2021. febr. 7. 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

,,Ez elég jelzés egy fiúnak?" - Figyelmesen elolvastam de semmilyen (!) jelzést nem vettem észre amivel kifejezted volna a szimpátiádat felé.

A fő kérdés azt sugallja többször értésére adtad hogy kedveled.


Ehhez képest azt olvasom: ő mosolygott rád, köszönt neked, flörtölt veled, sőt még azt is mondta mennyire felnéz rád.


Bármennyire nehéz, próbáld kicsit az ő szemszögéből is nézni a helyzetet, ő hogy érezhet.

Ahhoz hogy két fél között bármi is legyen, legalább egyiküknek lépnie kell.

Ha a másik számára ez nem elég, akkor érdemes átgondolnia hogy megvárja-e hátha még jobban kezdeményez. Aztán ki tudja meddig várhat.

Vagy tényleg érdekli-e a másik fél hogy ő is lépjen, akár még egyértelműbben.

2021. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Igazából abból indultam ki, hogy sokan “poénkodtak”, hogy milyen jó pár lennénk, meg viccelődve mondták neki, hogy adja már oda nekem a pulcsiját, meg nem igaz nem veszi észre, hogy azt akarom, hogy mellém üljön stb. (Igaz ezek sok ember előtt mentek, és eleggé elpoénkodva) viszont a haverjának is mondtam, hogy nem lenne ellenemre, ha jobban megismernénk vele egymást. Gondolom, ha ő is hozzám hasonlóan érezne, akkor beszélt volna rólam a haverjával, és ő tovább bátorította volna.
2021. febr. 7. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondhatok, amit sok más barátnőm is megerősített: sok kapcsolatom volt, de egy se lett volna, ha arra várok, hogy a pasi kezdeményezzen.
2021. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A haverjával akarsz (...) mrgismerkedni vagy vele?

Még a végén a haverja félreérti aztán lesel nagyokat.


Sokan sok mindent akarnak. Csak pl. lusták tenni érte.

Célszerű abból kiindulni ki mit tett eddig az ismerkedésbe. Ha nem tetszik amit észlelsz, lehet változtatni rajta. Ehhez nem árt tisztázni magadban a szándékaidat.

2021. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na erőt vettem magamon és ráírtam messengeren. Már közel 1 órája chatelünk, csomót kérdez rólam is. Csak tudom, hogy ő ilyen figyelmes meg kedves természetű, és félek hogy csak azért kérdez vissza, hogy ne tűnjön bunkónak.
2021. febr. 7. 20:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Skacok figyelitek? Ahelyett hogy örülne a csetelésnek, máris problémát próbál kreálni a csajszi :D


Kérdező:

1. Ugye hogy érdemes volt erőt venni magadon? Bárhogy alakul, már most előrébb vagy. Jól tetted, így tovább.

2. Ne keress feleslegesen kifogásokat. A srácok többsége nem kombinál annyit mint egy átlag csaj ;)

Örülök hogy nem volt felesleges a billentyűkoptatásunk

2021. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmiképp sem volt felesleges, ha lesz belőle valami, a ti érdemerek részben😃 köszönöm mindenkinek a segítséget
2021. febr. 7. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!