Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, akiknek van barátnőjük,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek van barátnőjük, vagy esetleg már feleségük ti hogyan jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok, még barátnőm sem volt és a társaságban akivel eljárok nincs egy lány sem. A discók, szórakozóhelyek kilőve mert nem a stílusom és ott amúgysem a komoly kapcsolatot kereső lányokkal lehet összefutni, a társkeresőket is mellőzném ha lehet. Kicsit kétségbe vagyok esve, hogy sosem találok barátnőt. Valami tanács?

27/F



2021. febr. 8. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Minden bolond megtalalja a hozza valo masik bolondot. :) Turelem
2021. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismertem meg. Nem kapcsolat céljából, először barátság volt, aztán másfél év után összejöttünk. Lassan 7 éve együtt vagyunk.
2021. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"szórakozóhelyek kilőve mert nem a stílusom és ott amúgysem a komoly kapcsolatot kereső lányokkal lehet összefutni,"


Pedig én koncerten ismertem meg. És valóban ott akkor nem gondoltam, hogy lesz belőle komoly kapcsolat ő sem így volt vele de aztán az lett.

2021. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koncertekre néha én is járok de itt most konkrétan a diszkókra gondoltam.
2021. febr. 8. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk érthető onnan nekem se kéne csak 😉
2021. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Parkban volt a barátaival, barátnőivel volt szó valami témáról köztük amit pont hallottam mikor sétáltam el mellettük, én meg valami poénosat oda szóltam ahhoz kapcsolódóan aztán elkezdtünk bolondozni végül pedig elhívtam találkozni aztán tádááá.
2021. febr. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a netes ismerkedés híve én sem, de végül úgy sikerült (najó, nem teljesen): egyetemen egy szakra járunk, és tavasszal a karantén alatt volt egy online vetélkedő, amire utolsó pillanatban jelentkeztem. Az első körben vele kerültem össze, és random elkezdtünk beszélgetni, és egyre jobban felfedeztük hogy mennyi közös van bennünk. 1-2 hónapig mindennap beszéltünk, majd megbeszéltünk egy talit, ami annyira jól sikerült, hogy az 5. ilyen talin össze is jöttünk :) így már több mint félé éve együtt is vagyunk :)


Ne keresd görcsösösen, mert nem úgy fogsz rátalálni. Én se gondoltam volna 1 évvel ezelőtt, hogy jelenleg egy komoly kapcsolatom lesz. Hagyd, hogy a dolgok maguktól történjenek, hiszem hogy a jövendőbelid nincs olyan messze, csak hagyni kell hogy egymásra találjatok ;)

2021. febr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bátorító szavakat.
2021. febr. 9. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel, úgy is jön amikor jönnie kell. Nagyon nehéz ismerkedni a mostani világban, de nem lehetetlen.
2021. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!