Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba jarok. Elvileg évfolyamtársak is vagyunk de nem tudok róla sokmindent. Pár napja bejelöltem facebookon de nem nagyon tudom hogyan írjak rá. Közös ismerősünk nincs sajnos aki be tudni mutatni főleg hogy most itthon vagyunk és ki tudja mikor lesz ennek vége. Esetleg a Szia hogy vagy megfelel? Vagy hogy láttam párszor az iskolában és nagyon szimpatikus és nem lenne e kedve esetleg beszélgetni. Esetleg tapasztalatokat vagy egyéb ötleteket szívesen fogadok.

2021. febr. 11. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Én már voltam igy, írtam neki, mert úgy éreztem tetszik!

Meg mondtam neki, és utána mondta hogy nincs semmi probléma, és nem tud mit csinálni!

Kérdeztem hogy össze jönne velem a későbbiekben, erre azt mondta nem vagyok az esete!

Szóval nem mondhatni, hogy lekötözött, mert nem tiltott le!

De már meg bántam, hogy rá írtam, mert nem is tetszik, csak akkor hittem azt!

De legalább tudom hogy van egy kis önbizalmam!

Azt mondom próbáld meg, és igen így kezd szerintem!:)

2021. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hogy vagy-ra nem sok mindent lehet válaszolni. Mivel idegen vagy neki, ha rosszul is van, nem fogja valszeg neked leírni.


Inkább köszönj, és írd meg neki hogy egy suliba jártok, és szeretnél vele beszélgetni mert szimpatikus.


Nálam rossz kezdés lenne a hogy vagy, de biztos valakinek jó ez is.

2021. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Ha egy suliba jártok, akkor egy sulis témával kezdj, mert arra tuti válaszolni fog pl.Szia téged is tanít Kati néni? És majd válaszol, hogy igen. Erre te: nálatok is sokáig javítja a dogát?...
2021. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,

Először is "a szia hogy vagy?"-ot felejtsd el.Nem fog rá válaszolni/nem fogja elindítani a beszélgetést.Gondolj bele te se biztos,hogy megosztanád egy idegennel a gondjaid stb..

Szerintem ,ha instán bekövetnéd,akkor tudnál az adott posztja/sztorija alapján írni neki és azzal már elindulna egy beszélgetés.


sok sikert!Puszi és pacsi!



A te kedvenc cupidóid <3

2021. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!