Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem, miért volt ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért volt ez ennyire más?

Figyelt kérdés

Itthon eléggé sikertelen vagyok csajozás terén. Rengeteg barátom van, sokan nem hiszik el, hogy “mennyit béznázok”, pl van egy haverom, akinek elég sok barátnője volt, mondta, ha úgy nézne ki mint én, még sokkal több lehetett volna. (Én sem tartom magamat csúnyának, igényes vagyok, igényesen öltözködök stb)

Csak kevés az önbizalmam, meg sokszor keresek kifogásokat, hogy “ő xy exe, vele tuti nem” meg stb.

Viszont voltam amerikában cserediák egy fél évre, és teljesen másmilyen volt. Nagyon sok önbizalmat éreztem nyitni emberek felé, és a sulimból lányok írtak rám beszélgetni.

Fél év alatt 10 lánnyal csókolóztam, egy barátnőm volt (pár hétig csak, de volt)

Itthon egy lánnyal csókolóztam, akivel majdnem együtt is voltunk (azért nem voltunk együtt, mert mentem Amerikába, mire hazajöttem már másik barátja volt)

Itthon nem, hogy összejönnék valakivel, nem is találok senki olyat, akivel szeretnék beszélgeti.

Borzasztó óvatos vagyok az ismerkedéssel, kb lányok írnak rám max (kb kétszer volt ilyen), én magamtól senkire sem merek. Az a magyar lány volt az első és utolsó jelentős lány az életemben, első szerelmem, ha úgy tetszik. Ma már semmit sem érzek iránta. Fél éve lb találkoztam vele egy házibuliban, beszélgettünk, másnap kicsit furán éreztem magam, mintha éreznék megint valami iránta de pár nap alatt elbújt. Nem akarnék vele újból lenni, már csak azért is mert azon a hb-n látványosan egy másik srác (egyik haverom) kellett neki, akivel le is feküdt utána a buli végen.

Mi lehet a különbség?

Nagyon vágyok egy barátnőre, de senki olyat nem találok, akivel el tudnám magamat képzelni.

Még szűz is vagyok, ez ellen is szerenték tenni lassan.

19/f



2021. febr. 13. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Nem tudom mit mondjak neki a lakást s aztán megint kelljen a baj hogy nem a legjobb a baj hogy nem a legjobb a baj hogy nem a legjobb a 9 9 ig a helyzet veled is a neve a helyzet veled is a neve a helyzet a cégnél és az egész ország egyik legjobb és a a baj az nem a legjobb a baj h az első az a nem mellett túl a nagy része a baj h mindegyikbe az első az nem a mi nelink hanem 212 nem a mi munkánkat az nem
2021. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
nincs kedvem megfogalmazni egy normális választ
2021. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. febr. 13. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
igazán nincs mit
2021. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amerikaban sokkal nyitottabbak az emberek nehany teren (ennek persze nem csak jo oldala van).
2021. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!