Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én látom rosszul vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul vagy tényleg így van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval sajnos azt veszem eszre hogy egyre kevesebb a normális fiú, és ez ugyan ennyire igaz a lányokra is. Ezt úgy értem, hogy általánosságban azt látom, a fiúk nem becsülik meg a lányokat, nem hűségesek hozzájuk. A lányoknak pedig a 80%-a könnyen kapható, és nem a korosztályuknak megfelelően viselkednek. Pl.: 14 éves lány: full smink, pózol a tükör előtt, minden tükörben egy kép, és már teszi is ki instára, egyszerre vagy sok fiúval beszél, és nem éppen barátilag vagy fiúja van és nem viselkednek vissza fogottan (ezt úgy értem hogy khmm... szóval remelem érthető, nem szeretném le írni azt a bizonyos szót). Szóval a lányok nagy része eléggé ribisen viselkedik, a fiúk nagy része pedig egy lányt sem becsül már meg. Persze ez a lányoknál is lehet így, mert láttam már olyat hogy a srác tett meg mindent a lanyert, és ott a lány volt az aki nem tett semmit a kapcsolatukért. De szerintem ez a két dolog talán összefüggésben van, hiszen ha a lányok nem csinálnák ezt a maga mutogatást és nem lennének mindenre kaphatóak akkor a fiúk is jobban megbecsulnék a őket. Igazándiból csak érdekel a véleményetek, mit gondoltok erről? Én mostanában már alig látok jól működő kapcsolatokat, ez alatt a tini korosztalyra gondolok. Persze ennyi idősen egyáltalán nem gondolom fontosnak hogy legyen az embernek barátja/barátnője, de ha mégis van én ezeket látom. Nincsen oszinteseg, becsület, tisztesség stb...stb

Ezeket én a saját szemszogembol mondom, így ha valaki nem így gondolja azt is megértem, és nagyon szívesen elolvasom. Érdekel mindenki véleménye.

Mielőtt valaki elkezdené mondani hogy én is biztos ilyen vagyok, elszeretném mondani hogy pont ezért mondom ezt, mert én kívülről ezt látom. Én nem gondolnám hogy ilyen vagyok. Szerintem én inkább a visszafogott, csendesebb lányok táborát erősítem.

Akinek nem inge, ne vegye magára. Nem bántásból írtam, csak én így látom ezt.

16/L



2021. febr. 17. 00:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy baj ha egy lány sminkeli magát, vagy éppen van barátja, hanem azt veszem eszre hogy nagyon túlzásba viszik, és vannak akik 15 évesen úgy viselkednek mint egy 25 éves. De kihangsúlyozom hogy ez az én szemszogem!! És nem mindegy hogy ha egy kozepiskolasrol beszélünk akkor egy 14 evésre vagy egy 17 evésre gondolunk. Mert az a három év sem kevés, ha ezekből a szempontokból nézzük. És nem gondolom hülyének azt aki jól érzi magát, mert nagyon fontos hogy az ember kielvezze az életet amíg fiatal, nem apácáskodni szerettem volna. Csupán megosztottam a véleményem. És érdekelt erről a témáról a többi ember véleménye.
2021. febr. 17. 23:05
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy sminkeli magát, vagy kiteszi mindenét az instára. Érezze jól magát, menjen bulizni, persze. Az, ha együtt alszik a barátjával nem ugyanaz, mint hogy csücsörítő szájú és cicis képeket rak ki. Túlzásba viszik, aztán csodálkoznak, hogy olyan ajánlatokat kapnak.

Ismerek olyan lányt, aki a barátnőjével egy közös insta fiókot hozott létre, 13 ÉVESEN!!!, aminek le sem tudom írni ide, hogy mi a nevük, mert letiltana a GYK.

És sírnak, hogy nem szereti őket senki, meg pszichológushoz járnak. Nem értik, hogy a fiúk miért csak azt akarják tőlük.

2021. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es, így van
2021. febr. 18. 10:20
 14/16 anonim válasza:

Szia! Lehet későn írok, de csak most láttam. Teljesen igazad van mindenben. Már általános iskolában az egyik 11 éves, szegény (anyagilag, bár agyilag is) lány már durván festette magát, ribis ruhákban járt és már azt beszélte, hogy le szeretne feküdni az egyik fiúval. Pedig tényleg nagyon szegények voltak. 8.ban pedig, már a szo*ás élvezetét taglalta nekem. Szánalmas volt. A fiúk is már egyre hűtlenebbek és semmirekellőbbek, persze tisztelet a kivètelnek mindkét nemnél. Ez a Z generáció a velejéig romlott. Csoda ha van aki nem követi a többi hülyét.

Azèrt mindenkinek kitartáást!!

2021. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Hagyjuk már :D Még beszélni sem mernek, még egymással sem. Mit vársz, 30 évig legyenek szüzek? Mindig is a fiatalok ismerkedtek egymással.
2021. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
15: lehet, hogy nem beszélnek egymással túl sokat, de azt mát tudja a csaj hány centi a barátja szerszáma. Nem mondtam, hogy 30 évig legyenek szüzek, csak azt, hogy ez nem normális. Lehet már a testük megérett a szexuális kapcsolatra, de a lelkük nem. És itt a szülő a legnagyobb hibás, mert nem mondja azt, hogy kisfiam/kislyányom ilyet nem csinálhatsz még 14 évesen, mert senki sem szeretné, hogy felnőt korodra egy semmirekellő, haszontalan lúzer/ribi váljék belőled. De eleve, ha kiskorában is foglalkoztak és beszéltek ilyenekről a gyereknek, nem lenne ez. Meg ugye a sok rüves-nyüves közösségi oldal.
2021. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!