Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok csak olyan fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok csak olyan fiúkkal szoktak szemezni, aki tetszenek nekik vagy mindegyikkel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 08:19
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat majd megprobálkozok 😉
2021. febr. 18. 12:39
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Bátraké a szerencse! Nincs veszteni valód legfeljebb nem-et mond :) Szedd össze a bátorságod :)
2021. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%

https://www.youtube.com/channel/UCfhkvVIbTJqeQvf4HUNyKAg


Itt egy csomó érdekes videóvan és a nagyrésze a csajozásról szól!


Leszólításról:

https://www.youtube.com/watch?v=gyaqMiPUZrE

2021. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Es mi van ha pont nezte ezt a videot es tudni fogja h innen probalkoztam ?
2021. febr. 19. 14:58
 15/29 anonim ***** válasza:
Szia, de jó, hogy egy irányba megyünk! Géza vagyok, s téged hogy hívnak? Várj, kitalálom! A hajad színéből arra következtetek, hogy: Matild, viszont a táskád olyan Szilviás... :-) szóval lehet, hogy mégis inkább Klára?
2021. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok 16/L


Hát én mondjuk nem biztos hogy észre venném... de ha észre is venném akkor én azt gondolnám róla, hogy igenis komolyan veszi!


Mondjuk ahogy leszólítod azt mindenféleképpen úgy tedd, hogy az ne valami betanult szövegnek tűnjon és szabd személyre!



"Es mi van ha pont nezte ezt a videot es tudni fogja h innen probalkoztam ?"

1. Tegyük fel odamegyek hozzád és megszólítalak. Tudnád azt, hogy egy videó alapján szólítottalak meg? Szerintem ezek a legutolsó gondolataid lennének.

2. Ne stesszelj annyit, mi is emberek vagyunk!

3. Ahogy leírtad magad szerintem menni fog! ;)


Ha hasznos választ adtam és van még kérdésed szívesen válaszolok rájuk itt vagy akár privátban.


Sok sikert! :D

2021. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Wooow 15os ez nagyon tetsziik ezt majd hassnositom 🙂


16os te is nagyin kedves én inkább ide irom kérdésem mivel kitudja hogy hányan vannak még ebben a helyzetben mint én ☺


De mirol beszelgesek vele a leszolitas után?

És csak egy két szot váltsak vele majd kozoljem vele hogy holnap szivesen találkoznék vele ?

Fbét kerjem el tőle vagy a telefon számát?

És hova vigyem ebben az időben ? Egy kis romcsi sétára gondoltam de azért ilene beulni valahova szóval mi lenne ha meg hivnám kolázni úgy hogy boltban vennék meg és beszélgnék közben persze kint..úgyan ez péksutivel és mit vigyek neki az elso randin? Meg az elso randin meg lehet már fogni a kezet? És ha úgy adja ak már rogdton a randni végén egy szárja puszi?

És a randi végén mit írjak neki milyen üzit? Az jo hogy leirnam neki hogy nagyon jól éreztem magamat veled és szivesen taliznék még veled


Na hosszu lett egy kicsit de ennyi juttot eszmbe☺

2021. febr. 20. 00:42
 18/29 anonim ***** válasza:

16-os vagyok

Azt még nem írtad le, hogy a találkozás hol és mikor történik, illetve hány évesek vagytok.

pl.: ha a buszmegállóban találkoztok mindig délután felé megkérdezheted hogy telt a napja stb...


Ha már vetted a bátorságot, hogy megszólítod akkor szerintem nagy pazarlás lenne nem megkérdezni valahogy hogy van e barátja illetve szeretnél még találkozni vele.


Nagyon FONTOS figyeld, hogy a kiszemelted hogyan reagál!

NE légy túl nyomulós!

Ha tetszik neki meg ilyesmi elkérheted valamelyik elérhetőségét.


Nyugodtan vidd el sétálni csak ne olyan helyre ahol a madár se jár!

Szerintem ne vigyél semmit az ELSŐ randira mivel még nem ismered olyan jól helyette inkább invitáld meg valahova.


Ha a lány jól érzi magát akkor megfoghatod a kezét, de én személy szerint nem preferálom a szájra puszit az kicsit nyomlós lenne szerintem DE ha sikerül hozzá megteremteni a kellő hangulatot akkor talán.


Üzenetben pedig "Köszi, hogy eljöttél én nagyon jól éreztem magam remélem te is, szívesen megismernélek még jobban." vagy valami hasonló. :)

2021. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
kicsit lehet készülni a beszélgetésre, hogy legyen egy pár témád, ami érdekel, vagy amerre épp mentek arról is eszedbe juthatnak dolgok. Kirakat, felhők színe, parkoló kocsik...
2021. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

18as nagyon köszönöm ezzeket a tanácsokat így sokkal könyebb lesz úgy érzem


19es ez is tök jó ötlet hogy a környezetemben lévő dolgokrol beszéljek 😃

2021. febr. 20. 14:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!