Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ennek mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek mennyi esélye van?

Figyelt kérdés

Olyan fiút találni, aki házasságig akar várni a szexszel, vagy legalább elfogadja, hogy én nem akarok előtte. Ez lehetséges? Vagy már nincsenek ilyenek? 16/l

(Nem kérek olyan kommenteket, hogy ezzel tönkreteszem az életem, ne csináljak ilyen hülyeséget, stb.)



2021. febr. 22. 16:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

Én már nem vagyok szűz sok kapcsolatom volt már, viszont én eltudnám fogadni talán ezt is.


Csak akkor lenne szar, ha kiderülne hogy nem "illünk" össze.

2021. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem van. Nekem van olyan fiú haverom akinek (ugyan még nem volt/van barátnője), de tudom róla hogy várni akar házasságig.
2021. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%
Elfogadom és tiszteletben is tartom, de had kérdezzem már meg hogy ezt miért teszitek ha teszitek?
2021. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%

#10 hat erre hogy kene valaszolnom? Mi az hogy hol vannak? xD Nekem barati tarsasagban, de barhol akadhat, csak keves helyen

Amugy az a srac akit jobban ismerek az tenyleg komolyan elhatarozta ezt. Es a gondolkodas modja is eleg felnottes mar, mondjuk ő mar van 20 eves is


#9eske, attolmég hogy a kerdezo vallasos, az nem azt jelenti hogy agymosott a vilaga, szimplan mas ertekeket tart fontosnak mint pl te

Nyilvan nem tudja még hogy hogy mukodnek a kapcsolatok, de majd ő is megtapasztalja, most felmerult benne ez a dolog, nincs ezzel semmi baj.

2021. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

Jó eséllyel találhatsz olyat aki elfogadja, főleg ha szép vagy és nem nagyok az elvárásaid.


Én nem akartam, de hajlandó lettem volna várni egy igazán jó csaj kedvéért.


Az hogy házzasságig vár egy nő, az nem feltétlen vallási dolog. Az azért van kitalálva, mert a (népszerűbb) gátlástalan srácok szeretik megkefélni majd elhagyni az átlagos/csúnyácska csajokat. Ez a férfi természet. És szívás ha ezt terhesség esetén teszik.


Szóval ha egy srác nem hajlandó várni rád akkor lehet amúgy elhagyna ha megvolt a szex.


Viszont a vallásossággal engem pl kapásból elriasztasz.

2021. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

Anyukámnak csak az apám volt nem váltak el és most 94 éves.



Nincs nagyobb kincs egy hűséges nőnél, feleségnél. A megérzésedre várni kell, amikor biztosan érezni fogod.. Ő az. De addig rengeteg csábítástás fog érni, hogy eltérj eredeti szándékodtól.


Addig is nem árt megtanulnod főzni, mert a férfiak hódításra vannak beállítva. Nagyon sok fiú van aki hajlandó várni, nem árt ha azonos vallású, mint te.

2021. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

16-os

Én szüleim is együtt vannak 20 éve, de nincsenek össze házasodva, és anyukámnak apukám az első. De ez nem házasságtól függ, azért érdekes a kérdés.

2021. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%
előző vagyok miért pontoztatok le?
2021. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%

#18,

jogos a kérdésed! Hogy egyesek hogyan gondolkoznak...!

2021. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
van egy lelkész tanárom,aki azt mondta,hogy a szex egy ajándék. Szóval nyitsd ki az ajándékot:)
2021. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!