Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Szóval mindíg egy beszélgetés úgy kezdődik hogy a lány az elején kedves, aktívan ír, majd eljön egy pont ahol beflegmul és 3 óránta ír vissza akkor is csak egy pár szavas választ. És nem ez az első hogy ez meg történik.
2021. febr. 23. 10:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi idő után stb, pontosíts már
2021. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát pár óra után történt a mostani de egyébként változó, van hogy napokig jó minden utánna meg valami lesz a csajjal.
2021. febr. 23. 11:07
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok után valamit megunt, vagy félreismert, vagy tettél valami olyat ami nem tetszett nagyon.
2021. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Megunt téged, nem vagy szimpatikus neki

Lehet azért mert túl gyakran írtál rá, “zaklattad”

Én például akkor unok rá az emberekre ha mindig ugyanaz a téma. Gondolok itt arra hogy:

-Szia mizu?

-Semmi veled?

-Velem se

-Az nem sok

2021. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Lena7 ***** válasza:
92%

Én akkor szoktam 1-2 szavas válaszokat írni, amikor nem tudok miről beszélgetni az adott sráccal🤷‍♀️


Ilyenkor direkt szólni szoktam az adott félnek, hogy szerintem ne erőltessük ezt.

2021. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden lány így adja a tudtotokra ahogy te írtad

#4 voltam

És az ötödik is írta hogy megszokta mondani

2021. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Persze tisztelet a kivetelnek
2021. febr. 23. 12:45
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig megmondjuk, hogy unalmas vagy, nem akarunk veled beszélgetni akkor meg a következő kérdésed témája a "Miért ilyen bunkó minden lány?". Vagy ha nem is te írod ki más fogja.

Ha akarsz vele beszélgetni akkor tedd meg, de valami érdekes témát dobj be. Ne a mit sportolsz, van e háziállatod hanem valami mélyebbet, amivel legalább megismered a gondolkozás módját. Pl. milyen vallású, mik a céljai és mit tesz érte stb.

2021. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Én férfi vagyok, de én sem írogatok sokat a nőknek, egyszerűen nincs kedvem egy idő után...találkozunk vagy nem aztán kb ennyi.


Egyébként sok olyan ember van aki direkt nem ír vissza, hogy te jobban kaparj érte. Én is csináltam már ilyent.

2021. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy nagyon szép, ahogy elmondjátok, hogy a kedves kérdező ne legyen unalmas, és érdekesebb témákat dobjon be, csakhogy az itt a gond, hogy egy beszélgetés nem egy emberes meló, ugyanazzal az erővel a másik fél is megerőltethetné magát, és ő is fölhozhatna izgalmas témákat, mivel nincs megírva semmilyen nagy könyvben, hogy csak az egyik fél témázgathat, és a másik meg csak nagy kegyesen meghallgathatja, és majd eldöntheti, hogy mennyire találta izgalmasnak. Tehát azután tituláljaton egy 1-2 szóban válaszolgató valaki bárkit is unalmasnak, miután föltette magának a kérdést, hogy én mennyiben járultam hozzá ahhoz, hogy ez ne legyen unalmas, hogy ez ne váljon unalmassá? Valszeg a válaszok 99%-a az lesz, hogy semennyiben, csak elvártam hogy a másik szórakoztasson.
2021. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!