Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel holnapután (kedden) találkozunk és elmegyünk kávézni. Ő 24 éves. Tegnap délután beszélgettünk és arra terelődött a téma, hogy ő egyedül 1 hátizsákkal útnak akar indulni, bejárni Ausztriát, Franciaországot, Spanyolt, Olaszt...stb szóval majdnem egész Európát.

Párnapja még úgy vettem észre, hogy komolyan gondolja velem, most totál össze vagyok zavarodva. Egyszerűen, mostmár félek belevágni ebbe.

Mi tévő legyek? Belevágjak a kapcsolatba vagy hanyagoljam?

Szinte az első kapcsolatom lenne,nem vagyok valami tapasztalt ez terén. Az első kapcsolatom 1,5 hónapig tartott csak. Jól esne valami tipp, tanács, akármi.



2021. febr. 28. 08:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha az számít, 21 leszek kövi hónapban. És remélem jó helyre írtam a kérdést, mert nincs 15 perce, hogy regisztráltam ide.
2021. febr. 28. 08:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy találkozás még nem kapcsolat. Ráérsz utána is azon gondolkozni, hogy érdemes-e komolyabban belevágni.
2021. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak egy sima találkozásnak fognám fel, annyira komolyan nem venném...
2021. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nyugodtan a megbeszélt találkozóra. Beszélgessetek, ismerkedjetek, abból nem lesz baj. Ha rossz érzésed van ezzel az egész dologgal kapcsolatban, még mindig kiléphetsz belőle, nem muszáj folytatni vele, ha nem akarod, de nem szabad elszalasztani a lehetőséget, hogy esetleg találsz magadnak egy rendes párt ;)


Ha a hátizsákos-eurótúrától tartasz, ne izgulj :) Egyrészt, még jó időbe telik, mire a járvány miatt csak úgy neki lehet vágni ilyen utazásoknak, másrészt valószínűleg, ez csak egy álma/terve a jövőre nézve, amiből vagy lesz valami, vagy nem. Ha elmélyül a kapcsolatotok, ráértek ezt a dolgot átbeszélni akkor is, ha már megvan az utazás konkrét időpontja, addig nem kell izgulni miatta ;)

2021. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor randi helyett egy szimpla találka ként fogom fel egyelőre. És igazad van tényleg nem kellene még ezen agyalnom. :)

Köszönöm szépen a segítségeteket! :))

2021. febr. 28. 22:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig ne induljál el vele sehova sem, amíg nem érzed úgy, hogy ebből kapcsolat lehet. De utána is veszélyes lenne egy hátizsákkal nekivágni a világnak. Biztosításotok legyen mindenképpen, ha valaki megbetegszik, elfogadják a kórházak. De most ebben a vírusos időben persze hanyagolni kell az egész programot. Addig csak itthon ismerkedjetek.
2021. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként mitévő és e téren.
2021. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 csak ő menne egyedül. :) Épp ezért kételkedek egy kicsit. Mert, ha kb 5 év múlva gondol egyet, hogy most neki vág a nagy világnak, és utána kb 10 év mire haza jönne,mert mindenhol megállna egy "kis" időre. Ha össze jönnénk, akkor lehet hogy boldogok lennénk együtt de aztán pont ez miatt vége lenne a kapcsolatunknak, legalább is így gondolom. Mert, nekem a távkapcsolattal nincs jó tapasztalatom.😅 És lehet, hogy időközben futni hagyok egy olyan személyt akivel tényleg lehetne hosszabb távra is gondolni.😟 De ezt majd a találkán úgy is kiderül, hogy mi is lesz.
2021. márc. 1. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mert, ha kb 5 év múlva gondol egyet, hogy most neki vág a nagy világnak, és utána kb 10 év mire haza jönne..."

Arany drága bogaram! Neked most is azok a terveid, mint éve voltak? Az ember napról napra változik, főleg huszonévesen, vagy előtte. ami ma belevaló tettnek látszik, holnap butaságnak látod. Nem megy a fickó sehova, hidd el nekem, öreg csókának.

2021. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!