Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást a lánnyal de nagyon megtetszett. Viszont félek ráírni mert lehet kiröhögne, hogy rá mertem írni. Most mit tegyek, lányok ti milyen üzenetre válaszolnátok ?

17f



2021. márc. 2. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nevezném ki a fiút. Igazából ha nem perverz szöveggel indít akkor simán vissza írok neki. Csak ne legyél tolakodó, nyomulos! Pl a instán látad akkor az egyik képével kapcsolatban írhatsz neki, vagy bármi ilyesmi.🤷‍♀️
2021. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*nevetném
2021. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 George34 ***** válasza:
100%

Vagy nem írsz neki egyátalán, mert a lányok frászt kapnak az idegentől kapott üzenetektől.


Előnyösebb ha, nyíltan szólítod meg, azt jobban szeretik mert természetesebb, pláne ha idegen vagy neki(k).


Hidd el nem a levegőbe beszélek.

2021. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De élőbe nem tudom megszólítani mert nem tudom merre szokott járni
2021. márc. 2. 15:53
 5/5 George34 ***** válasza:
52%

Kérdező, akkor ennyivel kell be élned, vagy kockáctatsz egy ghostolást tiltással köritve.


De soha ne feled, mindig van elég hal a tengerben.

Keress mást.

2021. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!