Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek,ilyen kinézettel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek,ilyen kinézettel tudnék csajozni?

Figyelt kérdés

Ez nem önsajnáltatás!Hannem az igazság..miszerint,nem tudonék ősze jönni egy normális kinézetű,aranyos lányal

Ha küldök privátba,egy képet elmondanátok,a véleményeteket rólam? Itt gondolok arra hogy helyesnek/átlagosnak gondoltok vagy milyen embernek és ezzel a kinézetel tudok csajozni? Tudom ez egy kicsit fura de érdekel a véleményetek

Kérek kort és nemet köszi ☺



2021. márc. 6. 22:59
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Képpet lehet holnap küldök
2021. márc. 6. 22:59
 2/42 anonim ***** válasza:

Nekem küldheted.


De amúgy az, hogy jól nézel-e ki, egy száz százalékig szubjektív kérdés. Pár gyakorin kapott vélemény nem minden.

2021. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
100%
Nem számít a külső... Viszont az igen, hogy minden hibádat elfogadod és együtt élsz velük... ez lassú folyamat, de a csajok megérzik, hogy ha magabiztos vagy és azt is hogyha nem. Ez fog dönteni végül. Légy laza, add önmagadat, nézz a szemébe, fejleszd tökéletesre a kommunikációdat, nevettesd meg. Lássa, hogy nem vagy unalmas és kiegyensúlyozott vagy, ez sokkal nagyobb erővel bír mintha Ryan Gosling lennél, de nem tudnál kiejteni egy értelmes szót.... Légy karizmatikus! Ha pedig a testalkatoddal van gond... Gyúrj! :D Na meg természetesen az is számít, hogy neked mi a normális kinézetű lány. Legyenek reális elvárásaid, bár ezt nem tudom... szóval nem is nyilatkozom erről.
2021. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Kiszi 3as! Ha kell még vlkinek képp írjon de kort is ha lehet meg nemet is
2021. márc. 6. 23:49
 5/42 anonim válasza:
3-as vagyok, küldhetsz! :D 24 és NEM :D viccelek 24/F
2021. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nagyon jófejek vagytok😉
2021. márc. 7. 00:01
 7/42 A kérdező kommentje:
Amúgy 5os elküldtem,és megpróbálom elfogadni magamat
2021. márc. 7. 00:02
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is küldheted
2021. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Kész😄
2021. márc. 7. 00:37
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is küldheted, de tényleg nem minden a külső. Legalábbis nekem sokkal fontosabb a belső.
2021. márc. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!