Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csajozni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 10:46
 1/10 anonim válasza:
92%
A csajozás nem egyenlő a szexel. De a csajozás magától jön. Egy dolgot tudok neked javasolni, hogy merj beszélni. A nők imádják a dumás srácokat/férfiakat. Gondolj bele, ha te lány lennél kellene neked egy néma gyerek?
2021. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy önmagadat adod.
2021. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs írott szabály,csak igen... Ne legyél csendes,és vagy ráírsz először,megkérdezed hogy van,milyen napja van eddig stbstb. Aztán elhívod randira. Szóval ne úgy írj rá hogy: Cső, mizu?
2021. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem te egy szexuálisan fusztrált fiú vagyok, akinek már nagyon tele van a töke. Ha így akarsz nekiállni csajozni akkor hamar koppani fogsz.
2021. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1: Magától jön? Nem nagyon jött eddig kb. 20 év alatt... Sajnos nem vagyok egy nagydumás valaki, idegenekkel nehezen kezdek el beszélgetni, de sikerült szóba elegyednünk, akkor már megy általában.


#3: Nem a "Szia, mizu?" és nem a "Szia, ismi?" mindenféle kreativitást nélkülöző szövegekkel írkálok rá a lányokra, ha ráírok. Viszont elég ritkán lesz belőle személyes találkozó, mert ha van válasz, akkor legtöbbször 1-2 szavas válaszokat kapok.


#4: Nem félek nagyon attól, hogy koppanni fogok. Mitől koppannék?

2021. márc. 8. 15:50
 6/10 oneswfanboy ***** válasza:
100%
Add önmagad az a lényeg, és igen legyen jó dumád na meg légy magabiztos.És valamilyen dologban légy jó, amit szeretsz is csinálni és ezt a csajok is fogják értékelni. Kevdes 3-as lényegtelen, hogy mivel ír a csajra, ha bejön egy csajnak egy pasi akkor egy Cső, mizu? kérdésre is válaszolni fog, ez nem azon múlik. Amúgy meg a legtöbb csajjal egy épkézláb beszélgetést se lehet összehozni... Igen vagy 1-2 szavas választ oda böfög neked vagy ghostingol a picsába lásd Badoo meg a társai.. Ezt úgy írom, hogy egy elég dumás, szókimondó pasi vagyok, és mondtak már helyesnek is sokan. De ha nem jössz be egy csajnak akkor hiába is írogatsz bármit neki hogy milyen napod van meg stb akkor azt lehet érezni ha le se szar. Sok csajjal beszélgetni nem lehet itt kezdődik a probléma, kb egy csimpánznak több önálló gondolata van szarás közben mint a csajok 99%-ának. És kedves 4-es miért lenne szexuálisan frusztrált? Azért mert már nagyon szeretne egy normális barátnőt? Gondolom csaj vagy vagyis akik eddig válaszoltak azok csajok voltak. Na ők teljesen máshogy látják ezt, de nincs ezzel semmi baj.
2021. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok..


Semmi sem lehetetlen,probalkozz itt-ott még. Hátha egy normális lányt sodor hozzád az élet, ja és ha NAGYON akarod akkor lehet nem is fog sikerülni, kicsit várj vele Max, és jön aminek jönnie kell majd.

2021. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Globálisan egyre több ilyen ember lesz, hidd el. Sajnos már egyáltalán nem különleges jelenség ez.

2021. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 oneswfanboy ***** válasza:
100%
Ez így van utolsó, de ez nem a kérdező hibája. Azért csak gondoljatok már bele,( de főleg csajoknak szól) ha egy pasit sorozatos kudarcok érik, akkor jó hogy frusztrált lesz egy idő után. Manapság csajozni mission impossible, főleg neten. Annyira felgyorsult a világ, hogy az emberek nem adnak időt arra, hogy jobban meg ismerjék a másikat. Okés vannak kivételek mindig, de na... Na meg annyira elszálltak az igények (mindkét nem részéről) hogy az eszméletlen. Az a baj hogy sokan az ismerkedést félvállról veszik. Pasi vagyok szóval sok ilyen nővel találkoztam már...Sok nő csak egy szórakozásnak fogja fel az egészet, és nem tesz bele semmit és mennyi ilyen van amúgy manapság... Én pasiként mindig komolyan vettem ezt mert minden dolog felelősséggel jár, (ez is amúgy) De én azt tapasztaltam így 27 évesen, hogy sok nő nem érzi át hogy egy ismerkedés az egy összetett dolog. És két félen múlik az egész, ha az egyik félvállról veszi az egészet abból semmi nem lesz. És az az igazság, hogy rohadt sok ilyen csaj van aki szarik az egészbe, semmit nem tesz bele csak várja a csodát... Sok csajnak ha megemlíted, tudtára adod hogy komolyabban is gondolnád vele,(pl találkozóra hívnád ) mit csinál a legtöbb? Kihátrál, hebeg-habog, összefossa magát ott helyben, hogy áhhh ő komolyan gondolja, jajj mit csinálják? Be pánikolnak, előadják a hattyú halálát és kihátrálnak az egészből. Na és hány ilyen nővel találkoztam már istenem...Egyszerűen sok nő nem érzi azt hogy neki is felelőssége van ebben, hanem csak majd lesz vmi minek teperjek, majd a pasi hajt rám nekem nem ez a dolgom... Na sok nő magába nézhetne igazán. Na de tisztelet azoknak a csajoknak akik nem ilyenek, azoknak maximális respect.. Okés pasi szemszögből írtam ezt le, máshogy nem menne :D De a nők ezt máshogy látják ezt a dolgot, tudom és nincs ezzel semmi baj. De amiket leírtam nem a kis ujjamból szoptam, ezek előfordulnak sokszor. Amúgy nemhogy ismerkedni nehéz hanem csak úgy random beszélgetni egy csajjal mert sokan abba se tesznek semmi energiát, egy beszélgetésbe se, pedig egy jó beszélgetésből indulna ki ez az egész dolog. A többi már csak a két félen múlik, hogy ez milyen irányba meg hogy fog alakulni. Mondjuk én kínomba már itt is próbálkoztam beszélgetni csajokkal, de a legtöbb 1-2 levél váltás után eltűnt... Szóval na... Én nem vitát akarok kirobbantani ezzel amiket leírtam, én így látom a dolgokat pasi szemmel.. Lehet lepontozni vagy elküldeni az anyámba, de engem ez különösképpen nem izgat. Elég szókimondó pasi vagyok ami a szívemen az a számon ennyi.
2021. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

"Add önmagad"



Szegény lányok, ha önmagamat adnám, kiszaladnának a világból. 😂


Egyébként nekem pl nincs semmi szexuális kisugárzásom. Nincs meg bennem az a "szikra". Velem ez a baj.


Fogytam, jobb ruhákat vettem, igazítottam a frizurámon stb, szóval nem biztos, hogy ezért csak én lennék a hibás


20F

2021. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!