Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írjak a csajnak, vagy hagyjam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak a csajnak, vagy hagyjam, hogy ő írjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elkezdtem írogatni egy csoporttársammal egy 5-6 nappal ezelőtt, és elég jó beszélgetéseink voltak. Poénos, humoros, okos és jól is néz ki, szerintem megvan köztünk az összhang.

Eddig minden nap beszéltünk este, ebből egyszer ő írt egy sulis dologgal. Tegnap úgy voltam, hogy ma nem írok neki (kíváncsi leszek, mikor ír magától), viszont még nem írt.


Csak eltávolodni se akarok, de ha mindig én írok, nem veszem észre, mennyire érdeklem vajon, másrészt ne mindig csak én írjak.


Mi a véleményetek?



2021. márc. 17. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Hívd el talizni, bró! Muszáj! Élőben is tolni kell, hogy lásd, hogy érdekled-e, küldi-e a jeleket, vagy full passzív, érted. Az írással meg úgy legyél, hogy ezt érzéssel kell, hogy mikor vársz, mikor írsz. Nem lehet így megmondani. De tanácsolt várni néha 1-2 napot is, hátha ír. Ha ír, akkor nyert ügyed van, de ha nem, akkor RIP, akkor nem érdekled. :'(


Hajrá, csak ügyesen!

2021. márc. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is várd meg mikor ír, pont azért amit mondtál, hogy kiderüljön mennyire érdeklődik irántad. Mert ha mondjuk nem írsz neki egy hétig egy szót se, de ő sem ír, akkor valószínű hogy nem akar semmit.
2021. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
nem feltétlenül kellene megvárnod hogy Ő írjon, ha úgy vetted észre szeret veled beszélgetni, hamar visszaír akkor írj neki, ne stresszelj rá. Alakíts ki vele előszőr egy jó kapcsolatot:)
2021. márc. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!