Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk!! Titeket zavarna hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!! Titeket zavarna hogy ha egy lány nem úgy néz ki képeken, ahogy élőben?

Figyelt kérdés
Mert én képeken tényleg bűnronda vagyok, élőben azért még elmegy, de ha képet látok magamról, akkor elbőgöm magam. Zavarna ez titeket?
2021. márc. 23. 18:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Edzek. Az alakommal meg vagyok elégedve nagyjából.

Az arcommal pedig leírtam mi a bajom

2021. márc. 23. 19:40
 12/18 Thispain ***** válasza:
67%
#8 Mivel a kinézetet nehezen lehet külsőleg befolyásolni, ezért annak elfogadása könnyebb út. Azáltal, hogy elfogadja, és olyan dologként tekint rá, ami előre viszi, lehet, hogy szebben kinézőnek fogja látni a többi ember is, mint így, viszont a lány biztosan.
2021. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy videós csaj: Iza.

Szeplős és baromi feltűnő helyen van az anyajegye. Mégis eddig sok srác azt mondta rá, hogy szép.

[link]

2021. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Rám is mondták már páran, de én nem hiszek nekik. Mindig olyan érzésem van hogy csak csúfolkodnak vagy nem tudom. S hogy nem értik hogy milyen bajom van, de én nem értem hogy nekik hogy nincs bajuk.
2021. márc. 23. 19:46
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az alakod akkor az már előny és nem gondolnád milyen sok embernek bejön a szeplő. Nekem is van bár csak egész halvány de sokaknak tetszik. Szóval ha csak az a gond az arcoddal ezen ne aggódj. Amúgy meg ha a képeken nézel ki rosszul az nem gáz. Sokan vannak akik agyon photoshoppolt képekkel villognak élőben meg rájuk se lehet nézni. Akkor te inkább élőben néz ki jobban mintsem a képeken.
2021. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%

Igen, zavar, ha valaki nem önmagát adja, hanem egy fals képet mutat. Nem csak engem, de saját magát is becsapja ezzel.

Ami téged illet kérdező, abszolút ne keseregj. Életem első nagy szerelme a szeplőivel (és mellé az eredeti vörös hajával) fogott meg, imádtam, nagyon cuki lett tőle. Az anyajegy ugyanez, nem csúfít, inkább egyedivé tesz.

Én inkább az agyon filterezett lányokat utálom, akik nem merik magukat adni, de próbálják tökéletesnek mutatni magukat – hangsúlyozom, nincsen tökéletes ember! Az ilyenek szoktak általában a legnagyobb nullák lenni, akik önbizalomhiányt vagy unintelligenciát próbálnak kompenzálni a külsővel.

Egy a lényeg, abszolút ne szégyelld a szeplőket és az anyajegyeket, hidd el, ha valakinek megtetszel, nem ezen fog múlni, sőt egyeseknél még előny is.

2021. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar ha a lány agyon filterezi és retusalja a képet, hogy tényleg felismerhetetlen. Volt már olyan, hogy nem köszöntöttem valakinek az utcán. (ő megismert én nem) Annyira más volt a képeken. Ez mind a szaros filterek miatt. Ez irital amitől hányni tudnék

Rólam se készül soha előnyös fotó, de sose pizolok órákig egy képért, hogy insta sztar legyek vagy tökéletesnek tűnjek.

2021. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Akik közösségi oldalon élik az életüket azokat zavarni fogja ez, az értelmes ember fontos beszélgetésekre használja a közösségi oldalakat nem pedig magamutogatásra ami felszínes emberek kínkeserves pöcegödre .
2021. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!