Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogszabályzós lányok! Akadályo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzós lányok! Akadályoz fiúzásban titeket a fogászati segédeszköz?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak? Meg sem szólítanak? Tudjátok vagy csak sejtitek, hogy ez zavarja őket? Esetleg csak ha csókra kerül a sor, akkor kellemetlen? Kire haragszotok főleg: fogorvos, szülők, ti magatok vagy az a fiú, aki nem fogad így el? Szerintem semmi ciki nincs benne, sőt van akit szexibbé tesz, szóval bátorság! Kort is írjatok, és hogy mióta vagy meddig kell viselnetek!

2021. márc. 30. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Fú nekem de bejön a fogszabályzó,és az eredmény is ami tőle lesz... Fiúként mondom.
2021. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Én fiú vagyok, de azért leírom a véleményem. Nekem pl tetszik a fogszabályzó, plusz látszik, hogy foglalkozik magával az illető. Úgyhogy szerintem sincs benne semmi ciki, mert szerintem jól is áll kb. mindenkinek, másrészt meg eleve nem a divat miatt van. Csók közben pedig szerintem egyáltalán nem zavaró, nem is érződik.


Aki szerint ciki, azzal nem kell foglalkozni, mert komolytalan és nem képes kicsit sem használni az eszét, hogy mire is van a fogszabályzó.

2021. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem max azt mondták hogy jól áll, meg hogy aranyos, negatívat sosem kaptam még miatta
2021. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van fogszabályzóm. Soha nem akadályozott ebben meg.
2021. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
4-es vagyok, 15/L és jövő szeptemberig azt hiszem.
2021. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Fiú vagyok, engem se zavar, ha egy lánynak van. Olyan aranyosabbak az ilyen lányok. 🙂
2021. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Mivel konkrétan van egy fém keresztbe a szájpadlásomon, nem közvetlenül rajta, mert keresztharapásom volt, és így tartják távol a két oldalt, vannak dolgok, amik szerintem elég kellemetlenek lehetnének vele.
2021. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem befolyásolja a fogszabályzó a fiúzást, és a csókolózást se akadályozza. Mondjuk személy szerint nem szeretem saját magamon a fogszabályzót, de nem kaptam sose semmi negatív visszajelzést. Én akartam, szüleim támogattak és a fogorvos által valósulhatott meg, szóval irtó hálás vagyok mindannyiuknak, főleg azt figyelembe véve milyen jó lesz az eredmény!
2021. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hali, én is fiú vagyok. Igazából az egyik barátnőm is fogszabályzós volt (porcelános), nem akadályozott viszont nekem visszagondolva kényelmetlen volt ha a fogához hozzzáért. Viszont csókolózásban tényleg nem akadályoz, szóval hajrá! Egyébként szerintem a fogszabályzó is egyfajta ékszer, szerintem jól mutat. Mellesleg jelenleg egy fogszabályzós leányzóval randizok:)
2021. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, nekem is bejön, persze nem mindegy hogy hogy néz ki akin van. Sose csókolóztam még fogszabályzós lánnyal de szívesen kipróbálnám.
2021. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!