Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért csak a "menő"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak a "menő" fiúkra buknak?

Figyelt kérdés

Valamennyi szinten megtudóm érteni,hogy még is jobb az iskola alfajával végig vonülni

a suli folyósojan,de minnek éri meg ha majd ősze töri a lány szívet?


keresen egy olyan fiút aki külsőre meg felel,itt gondolok arra ,hogy külsőleg

elmegy (nem átlagos,a lány szemszögéből ) de ha vicces és arányos akar szívesen járnék vele ( kb én ugyan ezt keresem egy lányban,csak a vicces helyet,simulékony )


Én amúgy helyes vagyok

(akkár ha valaki nem hiszi képel is igazolom csak írjon privit )+jó kialsom is vann


Csak kicsit zárkózót azzokal a szemelykel,akkiket nem kedvelek vagy meg nem -rég ismerem


De vanak céljaim,amit megfogok valositani !


És nem vagyok merev se értem a viccet,szeretem is !


Ha nem tetszik valami próbálom finnaman,közölni az illető felé


ha a lány nem akar vlm beszelgetni,nem könyörgök hanem hagyom

nem vagyok nyomulós,hagyok egy kis teret a lánynak,nem csak rajta csüngök egész nap


Az oke, hogy a legjobbat keresi,de vannak más srácok is akik lehet nem olyan sportosak


de okosak és van céljuk az életben és tesznek is érte nem ez kell a lányoknak?


Én ilyen konkurencia mellet nem nagyon akarók csajozni..persze 20 év múlva egy apa jelöltnek jó leszek meg egy biztos háttérnek jó leszek aki mellet biztonságban erzi magat a drága


Ja és nem vagyok az a tipikus szúrke egér


Szóval egy tök normális srác vagyok 17f


A helyes írással mint azt ahogy látjátok van egy kis gondom


Nem reszeletleznem,ez csak egy irás zavar

De próbálok érthetően írni


2021. ápr. 2. 00:32
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Ha egy lány meg adja a jeleket (itt gondolok a szemezgetésre )


Akkor igen


A magam módján próbálok felé kimutatni közeledésem

2021. ápr. 2. 09:52
 22/37 anonim ***** válasza:
85%
Forditva is igy van.. a fiúk csak modellalkatú szőke cicavirágokat veszik észre 😀
2021. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
97%
Ne általánosíts kérlek, vannak felszínes libák akiknek természetesen a "suli sztárja" kell, de itt vagyok például én. Nem vagyok menő, de próbálok a stílusomnak megfelelően öltözködni és hülye sem vagyok, nekem például egy tiszta csendes, mégis okos, intelligens és nem utolsó sorban helyes srác tetszik, pedig ő sosincs középpontban, és ez benne a jó... Hogy nem ugrálják körül a lányok....
2021. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
15os léci írj rám privit mert nem tudom még nyitni 2.szor én hulye a képet nem küldtem el 😂
2021. ápr. 2. 10:18
 25/37 A kérdező kommentje:

22es én nekem nem kellenek a modell alkatú lányok

De azért külsőleg nekem is szimpatikusnak kell lennie de nem elvarpsm hogy moddel alakú légyen sőt...


Persze figyeljen magára merr ugyan nem írtam de én is oda figyelek ,hogy mit eszek

Még persze ritkán az igaz de edzek is

2021. ápr. 2. 10:24
 26/37 anonim ***** válasza:
Kérhetek én is képet?:)
2021. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Persze cdak van vm idő limit ami belül nem küldhetek üzit de kap mi mindenki ki kér
2021. ápr. 2. 11:25
 28/37 anonim ***** válasza:
Kaphatok én is képet?
2021. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Igen csak nem tudom rokton küldeni
2021. ápr. 2. 11:32
 30/37 A kérdező kommentje:
Az idő korlát miat
2021. ápr. 2. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!