Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért csak a "menő"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak a "menő" fiúkra buknak?

Figyelt kérdés

Valamennyi szinten megtudóm érteni,hogy még is jobb az iskola alfajával végig vonülni

a suli folyósojan,de minnek éri meg ha majd ősze töri a lány szívet?


keresen egy olyan fiút aki külsőre meg felel,itt gondolok arra ,hogy külsőleg

elmegy (nem átlagos,a lány szemszögéből ) de ha vicces és arányos akar szívesen járnék vele ( kb én ugyan ezt keresem egy lányban,csak a vicces helyet,simulékony )


Én amúgy helyes vagyok

(akkár ha valaki nem hiszi képel is igazolom csak írjon privit )+jó kialsom is vann


Csak kicsit zárkózót azzokal a szemelykel,akkiket nem kedvelek vagy meg nem -rég ismerem


De vanak céljaim,amit megfogok valositani !


És nem vagyok merev se értem a viccet,szeretem is !


Ha nem tetszik valami próbálom finnaman,közölni az illető felé


ha a lány nem akar vlm beszelgetni,nem könyörgök hanem hagyom

nem vagyok nyomulós,hagyok egy kis teret a lánynak,nem csak rajta csüngök egész nap


Az oke, hogy a legjobbat keresi,de vannak más srácok is akik lehet nem olyan sportosak


de okosak és van céljuk az életben és tesznek is érte nem ez kell a lányoknak?


Én ilyen konkurencia mellet nem nagyon akarók csajozni..persze 20 év múlva egy apa jelöltnek jó leszek meg egy biztos háttérnek jó leszek aki mellet biztonságban erzi magat a drága


Ja és nem vagyok az a tipikus szúrke egér


Szóval egy tök normális srác vagyok 17f


A helyes írással mint azt ahogy látjátok van egy kis gondom


Nem reszeletleznem,ez csak egy irás zavar

De próbálok érthetően írni


2021. ápr. 2. 00:32
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Na aki kért annak elkudetm
2021. ápr. 2. 11:58
 32/37 anonim ***** válasza:
62%
Olvass többet, lehetőleg ne szép irodalmat mert rohadtul unalmas és csak tipik stréberek szeretik azokat, az olvasás fejleszti a szókincsedet ezáltal jobban fogsz tudni fogalmazni és beszélgetni is.
2021. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
-oké rendben
2021. ápr. 2. 12:36
 34/37 anonim ***** válasza:
94%

Mint lány mondom, hogy ez egyáltalán nem így van!!! Ez olyan mint ha azt mondanám miért minden fiúnak a menő csaj jön be? Tudtammal nem mindenkinek a "menő" lány jön be ahogy nem is mindenkinek a menő fiúk!!!


Szóval ne add fel, biztos van valaki akinek bejössz!:DD

2021. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Remelem
2021. ápr. 9. 01:42
 36/37 anonim válasza:
Én is kérhetnék képet? 😂
2021. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
87%

Figyi, ez sajnos így van. Főleg manapság, eléggé fiatal vagy még, okulj és okulj. Azért kivételek meg mindig léteznek, legyé figyelmes, magabiztos. Egy idő után te is megtalálod a neked való lányt. ;)


Ne haragudj, de a helyesírásoddal meg sajnos nagy gondok vannak. #37-es voltam.

2021. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!