Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem van már elegem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van már elegem a szingliségből?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok el magammal, magányos vagyok

Kimenni ismerkedni nem lehet most covid miatt, társkeresőre meg nem megyek fel, az nem az én stílusom



2021. ápr. 8. 01:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát pedig ebben az időszakban csak kb társkeresőn lehet ismerkedni vagy valahol a neten.
2021. ápr. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én már beletörődtem, hogy nem lesz soha barátnőm.
2021. ápr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én élvezem hogy egyedül vagyok. Jövő év végéig nem is lenne időm párkapcsolatra.
2021. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, ez olyan, hogy én meg éhes vagyok, az étterem most zárva van, az pedig, hogy csináljak magamnak egy szenyót, az nem az én stílusom.
2021. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Panaszkodáson és egoizmuson kivül mi jellemző a stílusodra?
2021. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 terminator9000 ***** válasza:
93%
Részleteket megmajd gls futár hozza? Megszeretnél valakivel ismerkedni és itt kersz tanácsokat stb vagy most mi?😅
2021. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

A panaszkodás oka, hogy nem fáj eléggé. Ha tényleg olyan szar lenne a helyzeted már rég fent lennél netes oldalon.

Az meg, hogy a Covid miatt nem lehet ismerkedni bullshit. Miért? Nem lehet az utcán sétálni és meginni egy termoszos teát? Vagy elmenni valahova túrázni? Már nem tél van...

2021. ápr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon elvagyok magamba, jobb így, egy bajjal kevesebb.
2021. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elegem van belőle, de volt egy rossz kapcsolatom sokáig, már úgy vagyok vele hogy próbálok minél jobban a tökéletesre menni, azt meg elég nehéz összehozni.
2021. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Ugyan ebben a cipőben járok :D csajt vagy fiút keresel?
2021. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!