Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy barátnőt akarok 16 éves vagyok de nem tudom hogyan kezdjem el? Előre is köszönöm a tippeket!

2021. ápr. 9. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hamarosan visszaengednek minket a gimnáziumba, akkor már alapból könnyebb lesz. Milyen a helyzeted a suliban? Vannak barátaid? Ha igen, sokan? Lányok is? Gyakran lógtok sulin kívül együtt? Kinézeted milyen? Stb...


Biztos tippem jelenleg a következő: kezdj el beszélgetni emberekkel, akikkel idáig is szoktál, és lányok, vagy írj rá olyan osztálytársadra, aki amúgy szimpatikus, de idáig valamiért nem nagyon beszéltetek. Aztán majd vagy megy a beszélgetés, vagy nem, az ilyeneket sajnos nem igazán lehet erőltetni. Másik tippem a Yubo, regisztrálj fel, és ismerkedhetsz korodbeliekkel, hiszen bár a korhatár 18 de én elég sok 15-17 évessel találkozom rajta. Ha kicsit többet mesélsz magadról és a helyzetedről, lehet jobban tudunk segíteni...

2021. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van sok barátom de többnyire csak a haverok. Lányokkal eddig nem nagyon beszélgettem, mert nem akarom be égetni magam.
2021. ápr. 9. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod beégetni magad könnyen, viszont minden ismerkedés alapja a beszélgetés. Egy próbát megér, és bármi is a vége, csak tanulni fogsz belőle :D
2021. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igazabol bárhol lehet ismerkedni, ha látsz egy szimpatikus lányt mondjuk az állomáson, esetleg többször is látod őt így le tudod csekkolni, hogy ő is érdeklődik feléd(szemkontaktusbol vagy testbeszédbol) , és siman csak odamész bemutatkozol elmondod, hogy szimpatikusnak találtad és megkérdezed, hogy nincs e kedve beugorni kávézni vagy ilyesmi helyekre. Ha nem jön össze akkor sincs semmi baj, a lényeg, hogy olyan emberekkel legyél akik boldoggá tesznek.
2021. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
odamész a csajszihoz, jól végigstírolod , esetleg egy fülyülést is megejthetsz előtte , mereven belenézel a szemébe és azt mondod "szia baby" , kacsintasz és rámutatsz a motorodra. aztán felülteted rá( kis zsebpénz mellett: bicikli, kiskocsi) és elviszed az elhagyatott bányatóhoz (Bányató híjján bármilyene elhagyatott környékre). A többit priviben leírom ha szeretnéd :P)
2021. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!