Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelenleg nem kellek senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg nem kellek senkinek sem,várjak még ezzel?

Figyelt kérdés

A velem egykorú lányokat nem túlzottan érdeklem,pláne abban a városban,ahol én lakok. Max 14-15 éves lányokat de,azok vagy messze vannak és nem tudnak eljönni vagy semmit nem hajlandóak beletenni egy kapcsolatba.


Mindenki azt mondja,hogy ebben a korban vagyok és kinövöm,na de ezt mondják már 14 éves koromtól.Már kezdek kiégni.Várjak a dologgal kb 20 éves koromig? Attól tartok olyankor még jobban elveszetten fogom érezni magamat,mert olyankor pláne nem fogok kelleni senkinek sem vagy mindenkinek lesz valakije.

Az ilyen álszent dumáktól meg rendesen hányok már,hogy "Úgy is lesz valakid" "A lányok nem csak a rossz fiúkat szeretik" "Nem minden a külső" "Fogadd el önmagad"


Rendesen rossz nézni mindenkinek van valakije,még egy mentálisan sérült ismerősömnek is,az ilyen meg már megbolondul. XD


Mit tudtok tanácsolni, mi tévő legyek?Hol érdemes inkább ismerkedni?Vagy törődjek bele,hogy egyedül maradok?


17/f



2021. ápr. 10. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Oké menj rá a könnyű prédákra, akiket egy pia után, füves cigi után már ágyba is lehet vinni.. én is ezt csináltam. Nem voltak jó kapcsolatotok de szopn,dugni tudtak.
2021. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Jajj már!


Gondolom zéró önbizalmad van, hozzá sem mersz szólni a lányokhoz. A külső rohadtul nem számít, ha jó a stílusod simán mennie kell a csajozásnak.


Mindazonáltal én pl. 20 éves vagyok sose volt még kapcsolatom, de nem is akartam. Én sem vagyok egy adonisz, de tudom hogy volt/van olyan lány akinek bejöttem.


Ismerkedj, ha zavar a dolog.

De egyáltalán nem vagy elkésve!

2021. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
78%
Elso hallod nagy forma vagy mondd mar meg hol talalsz ilyen konnyuveru lanyokatxdd
2021. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem alszent duma, hogy "ugyis lesz valakid" "nem minden a kulso" " a lanyok nem csak a rosszfiukat szeretik"

Az elso ketto az igazsag, az utolso meg fszsag mert ki a rosszfiu es ki a jofiu? Ki donti ezt el?

Ertem en, kapcsolatra vagysz nyilvan, foleg mert a kornyezetedben mar mindenkinek van es ez teged zavar. De 17 vagy ember, ne ezen bankodj mar, szerezz lanyt ha akarsz. Irj ra szimpi lanyokra, vagy legyel tobb netes oldalon ahol sok az ember es akkor ugyis talalsz jo parat (olyat is akit megkedvelsz es nem lesz olyan messze toled), bar ehhez az egeszhez ido kell es turelem

Btw a kedves 2esnek teljesen igaza van;)

18/l

2021. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kettes


En hozzászólni lányokhoz? Épp ez az,hogy belemerem mondani a szemükbe azt is,hogy hogyan recskázok. XD (persze nem teszem de képes lennék rá,mert poénból meséltem lányoknak ehhez hasonló őrült dolgokat, (jó nem recskázásról)persze nem társkeresés céljából,csak haverokkal való szorakozások voltak)


Önbizalmam nincsen,de ezt igyekszem nem kimutatni,van,amikor sikerül,van,amikor nem,de,amikor sikerül is sokat nem ér vele az ember.

2021. ápr. 10. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok.


De ha hozzájuk mersz szólni, valamit rosszul csinálsz.


Ismerek olyan srácokat, akik még közepesnek sem mondhatók mégis olyan dumájuk van, hogy tapadnak rájuk a lányok... :D


Félreértés ne essék. Én nem akartalak megbántani egyáltalán, csak kerestem az okkt, miért nem érdekled a lanyokat.

2021. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja nem,nem gáz nem bántottál meg. *bozótvágó élesítése* XD
2021. ápr. 10. 17:33
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is a stílusodra és a dumádra figyelj jobban ha fel akarsz szedni csajokat. Hozd ki magadból a legtöbbet minden téren. Ne legyél fars, bátran csináld a dolgokat, legyen önbizalmad. Nekünk lányoknak nagyon durván taszító tud lenni ha egy fiú félénk és látszik rajta hogy nem mer semmit. Vágd magad fullba, legyél optimista és magabiztos. Most csak mondok amúgy egy példát, mondjuk van a KKevin. Ha megnézitek külsőre ő se egy 10/10es Leonardo Dicaprio herceg meg mittudomén😅 Csak kihoz magából mindent keményen. Jó a stillje az öltözködése az alkata, magabiztos, vagány, laza, jártas a lányoknál, csibész. Minden lány szereti a csibész fiúkat. Ha valamennyire is nézel ki valahogy, próbálj minden jót kihozni magadból, gyűjts bátran tapasztalatot a lányoknál, csak lazán ne görcsölj.

18/L

2021. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy elsőnek igaza van... Nem kell senkinek tudni kiket kúrtál le, moslékos vödörrel is lehet tűzet oltani, érted?

Amúgy meg 1 év múlva mehetsz kurvázni, ha mész, szólj:D

17f

2021. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor azt írom hogy javíts önmagadon. Kívül belül. Pl egy új frizura, jobb öltözködés, rendezett arc, összkép.
2021. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!