Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal ebben a jelenlegi helyzetben?

Figyelt kérdés

Azt megtanultam,hogy Anotalkon nem érdemes. Benne vagyok ilyen facebook IBFF keresőkben,de senkivel nem jön össze,max ilyen nagyon távoliakkal,akikkel soha nem fogunk találkozni.


Úgy szeretném,hogy a lány abban a megyében lakjon,ahol én és tudjunk találkozni. Van valami ötletetek?


17/f



2021. ápr. 11. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyébként rohadtul nehéz most, az tény. Ha nem lenne ez a helyzet, mondanám, hogy menj el rendezvényekre, túrákra, de most ja...

Ez az Fb-n mindenkit bejelölök, hogy találjak valakit, komolytalannak tűnik. Esetleg értelmesebb társkereső, ahol ignorálod a komolytalanokat (bár nem tudom 18 évhez kötöttek-e)

2021. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
itt
2021. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyes


Augusztusban leszek 18.

2021. ápr. 11. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Boltban. De viccen kívül.
2021. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 oneswfanboy ***** válasza:
41%
2-es válaszoló ez a nap vicce volt :D Itt xd Itt a legtöbb csaj nem akar ismerkedni... A legtöbb csaj az se tudja mi a szart akar csak keringenek mint gólya fos a levegőbe, ha meg komolyat akarsz tőle, vagy akár beszélgetni, ismerkedni vele akkor telibe fossa magát a legtöbb, na meg nekem már sokszor volt olyan, hogy rá írtam itt normálisan egy csajra és azóta se írt vissza, kb ennyire érdekli őket itt az ismerkedés, telibe szarják itt is a legtöbben az egészet, ego simogatás, vagy tököm tudja miért vannak itt... Ja meg a legtöbb csaj elég selejt, defekt agyi szinten van itt. Az az igazság, hogy anonim oldalakon a nagyon alja, lelki beteg csajok vannak zömében, akik a kutyának se kellenek... Tisztelet a kivételnek persze aki tényleg komolyan gondolja az ismerkedést, de anonim oldalon nagyon kevés az esélye ennek... Beszélgettem már értelmes csajokkal itt, vannak kivételek persze az mindig van, de a legtöbb az no comment kb...
2021. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Leginkább sehol, már ha nem csak neten akarod tartani velük a kapcsolatot, lévén nem egy háztartásban éltek
2021. ápr. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!