Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval lényegében az a gond hogy nagyon régóta töprengek ezen és nem tudom mit tegyek ezzel kapcsolatosan. 17 éves lány vagyok és nem volt még barátom de a gond viszont az nem is érdekelt ez míg nagyim velem volt mert tudtam rá számíthatok, megbíztam benne, neki mondtam el minden panaszom. Sajnos ő immár 4 hónapja örökre megpihent. És azóta rosszul viselem a mindennapokat. Nem önsajnáltatás céljából írtam ki kérdesem hanem pusztán segítő tanácsokra lenne szükségem. Tehát barátaim nincsenek, igazából senki szüleimen kívül de ők gyerekkoromban elváltak édesanyámmal a legjobb a kapcsolatom. Szóval nem régebbin egy baráti társaságban az egyik emberben felmerült az a kérdés felém hogy van-e már barátom? Ekkor mondtam hogy nincs. És utána mondta hogy miért? Erre pedig válaszom:Nem tudom nem gondolkodtam még hosszasan ezen. Igazából nem csak ott merült fel már ez a kérdés hanem más emberek is kérdeztek már ebben a témában kapcsolatban. Ettől a naptól kezdve leginkább kezdtem ezen gondolkodni mikor említteték a társaságban ezt a témát. És azóta nem megy ki a fejemből és azon gondolkodom hogyan találhatnék valakit aki elfogad, megszerezni egymás lelkét testiség előtt. külsőleg belsőleg egyaránt. Tudom mai világunkban nagyon kevés az esélye komoly párkapcsolatot találni pláne az én korosztályomban meg még kevesen gondolkoznak komoly kapcsolaton. Nem tudom mit tehetnék hol lenne érdemes ismerkedni. Közösségi oldalakon nem szoktak rám írni, társkeresőket hanyagolnám.meg szerintem nem is a legjobb választás 17 évesen. Szórakozóhelyek sem az igaziak mint régen, bár mikor tavaly voltam voltak akik néztek de nem kezdeményeznek. És igazándiból sokszor csak néznek de nem jönnek oda hozzám ezt vettem észre sok helyen. Iskolámban nem járnak fiúk. Nem akarom ezt erőltetni nem is akartam eddig, csak nagyim tragédiája óta jöttem rá amit eddig úgy hittem nem. Hogy igen jó lenne egy társ. Csak rossz, mert sokat vagyok egyedül és ha lenne egy megértő társ könnyebb lenne átvészelni, viszont a probléma az hogy nem tudom hogyan kellene. Járok szakértőhöz is azóta, de ő sem adott nagyobb tanácsot ezzel kapcsolatban. Átlagosnak gondolnám magam és negatívan látom hogy az én korosztályomban furcsa viselkedésű lányoknak van kapcsolatuk nekem pedig ilyenben nincs részem. Mindig mindenkinek próbálok segíteni, meghallgatok embereket akik segítségre szorulnak mivel célom az lenne hogy boldogak legyenek segítsek rajtuk. Ezért nem értem hogy nem jó ez a probléma. Ha leírásom végigolvastad illetve pár pozitív gondolatot valamint tapasztalatot tudsz adni ezzel a témával kapcsolatban Köszönöm! Üdv.
2021. máj. 3. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb majd rád talál a szerelem, csak figyelj oda, ne akard mindenáron.

Hova valósi vagy egyébként?😊

2021. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi baj, csak egyszerűen most jöttél rá, hogy kell neked egy társ, ahogy írtad is. 17 éves vagy, nem vagy semmiről lemaradva. Én 22 éves vagyok és nem tudom, hogy kéne-e nekem valaki, na erre varrj gombot! :D Ha 40 évesen jövök rá, hogy kéne valaki, akkor mi lesz? :D Akkor már tényleg késő. :D De te nem vagy elkésve semmivel, 17 évesen már tudod, hogy kell neked valaki és lesz is, csak neked is tenni kell érte. Van valami hobbid, sportolsz valamit, eljársz társaságokba? Ha nem, akkor ilyeneket keress és úgyis megtalál előbb-utóbb valaki. Csak legyél nyitott és ne félj te se kezdeményezni. ^^
2021. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló. Bízom benne, Hajdú-Bihari vagyok.

#válaszoló. Igen, edzésekre járok csak már régóta ismerem a társaságot már nem tudnék ismerkedni csak beszélgetem velük, meg nincs is ott leginkább olyan akivel megtaláltam a közös hangot. Próbálok nyitott lenni csak nem találtam eddig akit keresek de reménykedem úgy is mindig az hal meg utoljára csak kissé túl aggódom ezen.

2021. máj. 3. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, az a nem jó ám, hogy túlaggódod. Nem szabad. Csak lazán, mint a kazán, aztán majd jön. 😁 Egyik leány barátom volt így. Állandóan ezen görcsölt, hogy úristen, ő most szingli, nem lesz soha senkije, brühühü, aztán mondtam neki, hogy "higgadjad már össze magad! NE. GÖRCSÖLJ. RÁ! Majd eljő, nyughass le, aztán csak élj, magaddal foglalkozz, fejleszd magad." Megfogadta a tanácsom, lenyugodott, elfelejtette az egészet, aztán na tippelj, hogy ki van most a legboldogabb párkapcsolatában? Úgy van, Jason Statham. Ja, nem, várj! Ő, a leány barátom! :D


Na, szóval neked is ezt ajánlom. Csak nyugi, mély levegő, benső béke, aztán majd jön. 👌


Egyébként ideje akkor új hobbikat keresni, ha a jelenlegik megakadtak. Annyi érdekes van ám még a világban, ki kell próbálni mindent. Lehet megtetszik valami, aztán újabb esély megismerni új embereket. 😁

2021. máj. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!