Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holnap találkozok a régi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok a régi barátnőmmel mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnap suliban egy osztályban járunk 5hónapja szakítottunk és van neki barátja szerintetek fog valamit csinálni a barátja?Belém fog kötni?Félteni fogja?

Már egyszer rám írt hogy hadjam békén mert megöl


2021. máj. 9. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
LeL. Hadja a hadseregnek van, te csak hagyjad békén. Amúgy ha meg kötexik, akkor ne punculjál, vágd állba, hogy megmutasd ki az alfahím itten. Jobb egyenes, bal egyenes, dude már nem egyenes, jobb horog, bal horog, dude már nem mozog. Aztán mikor földön fekszik, akkor nyomj rá egy T pózt, hogy a többiek is érezzék a flexet.
2021. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő hogy mit tegyél. Én visszahúzódó vagyok,de ha ilyet írtak volna nekem mint neked,szétszedném a csávót.
2021. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kerüld el mindkettőt! Az a biztos. Ha a gyerek kötekedik védd meg magad!
2021. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!