Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátnőm veszélyben van!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm veszélyben van!?

Figyelt kérdés
A barátnőm mostanában cigány palival találkozgat. Nagyon féltem őt, mert az exe is cigány és ha rájön, akkor meg fogja verni. Mit tegyek?

2021. máj. 11. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
🤦‍♂️ azért ennyire nem kell előítéletesnek lenni
2021. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Majd tanul belőle. Vagy lehet, hogy a ritka kivételt találta meg és normális.
2021. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
70%
Hagyd működni a természetes kiválasztódást! Majd rájön, amikor kiállítja strichelni, vagy verni kezdi.
2021. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon rasszisták vagytok 😢
2021. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Szánalmasak vagytok. Elhordjátok cigányokat minden szarnak ,de ti vagytok azok akik összevissza utálkoznak. Ki is akkor az állat, féreg ,égetni való?
2021. máj. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
#7 én is el vagyok szomorodva 😪 ( #1 és #5)
2021. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Azta... hogy lehet ilyeneket írni? 16 éves vagyok és már most ki vagyok ábrándulva az emberekből..
2021. máj. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
8-as, szerencsémre még nem kötött belém cigány. Ettől még pontosan tudom, hogy nagyon veszéjesek tudnak lenni a szegény közeg cigány tagjai, a magyarok félelme valóban megalapozott, de gondolj a kivételekre. Van, nem is kevés értelmes cigány ember.. Akiknek gyermekeik vannak, értékeik és életük, mint neked. Te pedig így is képes vagy ekkora és ilyen undoríó általánosítást tenni, már ne haragudj! Annyira zavaró mind a rasszizmus, de egyben a túl liberalizmus is. Minek ezen az egészen lovagolni. Külömböző emberfélék amelyek mind-mind ugyan olyan ocsmány és gyönyörű dolgokra képesek. Hallottál már igazi cigány népzenét? Vagy láttál már eredeti cigány néptáncot, akár lelassítva? Ezek gyönyörű dolgok ám, akármennyi veszedelmes cigánnyal is találkoztál már életed során.. Nem, egyszerűen nem bírom megérteni, hogy hogy lehet bármely népcsoportról így megnyílvánulni. Nem lenne egyszerűbb csak nem törődni vele és inkább csendben félni tőlük? Mert félni tőlük van jogod, sőt még utálni is van jogod őket, habár az nem túl megalapozott.. De képzeld magad egy fiatal cigány helyébe, aki meglátja a válaszodat, esetleg értelmes és tervei vannak... mert hogy igen, van ilyen.. Képzeld csak el, milyen demotiváló. Legyen benned némi empátia!
2021. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Néhány választ töröltek, csak hogy tiszta legyen az utólag ide érkezőknek.
2021. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen, mert néhány annyira undorító és rasszista volt, hogy jelentettem
2021. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!