Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék sikeresebb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék sikeresebb a lányok körében? Értem azt, ráírok vkire,beszélgetünk meg minden, látom hogy alig ír, aztán benyögi hogy "Hát őszintén neked a csajozás nem igazán megy", egy olyan szót nem írtam amivel felakartam volna szedni többi lent

Figyelt kérdés

Szóval, magyarul: Mivel fejleszthetném magam, hogy "menjen" a csajozás..?

Esetleg valami személyes story bátorításként stb?



2021. máj. 12. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Lány vagyok, de a legjobb tanács, hogy add önmagad. Így ha eljuttok az első/ sokadik találkozáshoz, nem fogsz kiesni a szerepből... Ennél jobban nem tudom ezt megfogalmazni, remélem érthető és majd a srácok hozzák neked a tuti tippeket
2021. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2021. máj. 12. 17:42
 3/9 anonim válasza:
100%
Legyél a kiszemeltel kedves, nevettesd meg. És nehogy elsült egy szar csajozós dumát pl: Hé cica van gazdád.Én lány szemmel mondom ezt.
2021. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia 3as, ilyeneket nem szoktam :) Úgy kezdek általában, hogy Szia, miújság, aztán hogy van-e kedve ismerkedni.. Lehet itt szúrom el, nem tudom.

De köszi azért! jöhetnek még :)

2021. máj. 12. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, a mizu és a többitől falra mászok, a mi újság is határeset... Ha nekem minden nap ezzel jönne valaki, biztos elhajtanám. (De lehet velem van a baj.) Ha nagyon rá akarsz kérdezni az elején bármire és nem a “semmi” választ várod, inkább a milyen napod volt kérdést lőném el. Erre nem válasz a semmi/igen/nem, ezzel már be lehet indítani egy beszélgetést. Utána meg úgyis megy magától
2021. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5ös! Elgondolkodtatott ,tényleg jó ötlet! Köszi! Ment a zöld pipa
2021. máj. 12. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd meg, hogy van-e kedve ismerkedni.

Irj rá, kérdezd meg, milyen napja volt. Ha visszakérdez, az már jó jel. Ha csak annyit ir, hogy jó, vagy pocsék, akkor hagyd a fenébe.

Ha visszakérdezett, te is ird le, majd kérdezd meg, hogy várja-e már a nyarat, vagy mi a terve 7végére, vagy hogy mit szól ehhez a.fura időjáráshoz, stb 😉

2021. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alakíts egy új hajfazont, azaz menj el fodrászhoz, hogy egy jó hajad legyen. Öltözködj stílusosan, sportolgass, tornázgass és ha egy csajjal beszélgetsz személyesen mindig maradj laza és nyugodt, semmiképp se legyél feszült, izgatott.
2021. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket 😄
2021. máj. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!