Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy kevésnek érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy kevésnek érzem magam a nőkhöz mert Szűz vagyok? 18/f

Figyelt kérdés
Sok esetben már próbálkozni se merek gondolva úgyis már tapasztaltabbak sex téren nem olyan kezdő srác kell nekik úgyse, meg az ágyban csak a fiúnak kéne dominálni de hát szuzen ez nehéz. Nem tudom hogy lépjek ezen túl
2021. máj. 13. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Ha ennyire györcsölsz ezen akkor rosszlanyok.hu


Keress olyat akinél sok a pozitív értékelés és inkább a 35+ korosztályban válogass.

Ők be fognak tudni vezetni ezekbe a dolgokba, türelmesek, empatikusak, elmondják (megmutatják) hogy mire figyelj ha egy csajjal vagy.

A korodbelieket inkább kerüld mert ők inkább a "pótapukát" keresik és lövésük sincs milyen egy igazi barátnős együttlét.

2021. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
#2 Tehát megerőszakoltad. Csak gratulálni tudok.
2021. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez hülyeség, hogy nem kell kezdő pasi, ha szeret az a lány, akkor nem fog ezzel foglalkozni. Első kettőre ne hallgass, hülyeséget írnak.
2021. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Pasizz!
2021. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
megmondom őszintén, nekem nem kéne szűz srác. de én 1 nő vagyok, rajtam kívül van még pár millió :)
2021. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
#1 amúgy nem mond hülyeséget, ha csak a tapasztaéat hiánya tart vissza, akkor simán fizess egy nőnek aki meg tud tanítani, hogy kell csinálni, és hogy kell úgy csinálni hogy a lánynak is jó legyen! meglepődnél, mennyie sok pasinak halvány foglama sincs a női testről, hiába élnek szexuális életet sok éve
2021. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem kéne így érezned, egyáltalán nem leszel kevesebb attól, hogy tapasztalatlanabb vagy.

Nagyon sok szűz lány van, ahogyan nagyon sok nem szűz is. Valakit biztos zavar, pl a 6ost, engem egyáltalán nem zavarna, sőt még örülnék is ilyen srácnak

Szoval legyszi ne érezd magad emiatt rosszul, teljesen rendben vagy és nincs semmi baj

A barátnődet meg ha lesz/van, nem hiszem hogy érdekelné hogy tapasztalatlan vagy, hisz aki szerelmes annak a tapasztalatlanság nem probléma. Majd megtapasztaljátok egyutt

18/l

2021. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Hidd el, a lúzerség érzeted nem a szextől függ. Tegyük fel elveszted ilyen-olyan módon. Utána nem fog meghatni az, ha kikosaraznak a csajok mikor leszólítod őket? Dehogynem 😀
2021. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
#7 fizetni a szexért ultragáz, onnantól nem fog szóba állni vele egy nő se, arról nem is beszélve, hogy az ismerkedési gondjait nem oldja meg.
2021. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
75%

Szerintem ne érezd rosszul magad emiatt. Ha valaki ezért nem fog téged kedvelni/szeretni, akkor az nem ér annyit, hogy foglalkozz vele

tudom, ez így most eléggé közhelyesnek hangzik, de nekem ez a véleményem

2021. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!