Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy merjek/merjen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy merjek/merjen kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, aki nagyon régóta tetszik. Szerintem szimpatikus vagyon neki, néha összenézünk, és néha látom, hogy néz engem. Az alapján, amit eddig tudom róla, nagyon sok a közös érdeklődési kör, nagyon hasonló a személyiségünk. Mindketten zavarban vagyunk egymás társaságában, a jó értelemben, pedig alapvetően nem túl félénk. A probléma annyi, hogy nem mer kezdeményezni, és én sem akarok rányomulni, elég visszahúzódó vagyok. Hogyan "bátoríthatnám"?

Van heti 5 közös óránk, de közös barátunk nincs.

Bocsi, kicsit hosszú lett, de köszi, ha tudsz tanácsot adni.

16l



2021. máj. 13. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a helyedben úgy nyitnék hogy odamennék hozzá,és ezekről a dolgokról amiket most leírtál megkérdezném az ő véleményét.


"Szia te miért vagy zavarban ha rám nézel? Én is kicsit zavarba jövök ilyenkor,de jó értelembe vedd"


Ha nő lennék szerintem ennyi elég is lenne,és elkezdődne a beszélgetés.

2021. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Egy fiúról van szó, én vagyok a lány, bocsi, ha nem volt egyértelmű.

2021. máj. 13. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok közös dolog nagyon előnyös tud lenni. Egyáltalán nem nyomulós, ha megkérdezed, hogy nem akar-e elmenni veled kipróbálni valamit, amit mindketten szerettek. Chaten is beszélgethettek, ott általában mindenki bátrabb egy kicsit.:)
2021. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer "véletlenül" lökjed meg és kérj elnézést, simítsd meg ott, ahol "fájhat" neki. Ő válaszol, Te pedig tovább fűzöd a beszéd fonalát. Megkérdezheted, hogyan készült fel a következő órára, mondj magadról is valamit, meg a tanárról, akivel órátok lesz. Megkérheted, hogy magyarázzon el valamit, amit te "nem értesz".
2021. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es jól írja és egyértelmű, hogy te vagy a lány és ő a fiú. Ettől függetlenül működik az, amit 1-es mondott.
2021. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!