Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érdemes manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy mostanában szerintetek hogyan érdemes ismerkedni?

Online (insta/facebook)?

Bulikon? nem mintha mostanában olyan sok lenne...

Iskolában?

Vagy akár utcán, buszmegállóban, kávézókban, ilyen helyeken, idegenekkel esetleg?

Lányok, ti hogy álltok ezekhez, szerintetek melyik a legjobb? Melyiket preferáljátok és miért?

Sry ha kicsit sok lett a kérdés :)



2021. máj. 15. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Túl általános a kérdésed. Jó lenne kiegészítened milyen céllal akarsz ismerkedni
2021. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát nem barátkozás céljából :D. A kulcsszavaknál láthatod, hogy *csajozás, gondoltam ebből egyértelmű lesz.
2021. máj. 15. 13:15
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Csajozásra bárhol. Ahhoz nem kellenek nagy igények.
2021. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Lány vagyok. Én őszintén nem mindig szeretem ha buszemállónál vagy ilyen helyeken szólítanak le de ha szimpatikus a másik fél akkor oké.

Egyébként nekem mindigy,hogy iskola, buli egyikkel sincs bajom de úgysem ezen,hanem a fiún múlik, hogy lesz-e belőle valami.

2021. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha iskolás vagy még, akkor elsősorban az iskolát javaslom, ott ha egy kicsit is bejössz egy csajnak, akkor könnyebben fog belemenni az ismerkedésbe, mivel nem vagy teljesen idegen, látásból azért ismer a suliból, ellenben az utcán egy full idegen csajt megszólítani mindig rizikós.
2021. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lazy Lover ***** válasza:
66%
a csajok nem szeretik ha idegen le szólítja őket...... inkább a suliba vagy baráti társaságba ismerkedj
2021. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

- Hölgyem, nagyon tetszik nekem. Szeretkezne velem?

- De hiszen azt sem tudom, hogy kicsoda!

- Oh, igen, bocsásson meg! Engedje meg, hogy bemutatkozzam: Lompos Farkas vagyok.

2021. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es, köszönjük a rendkívül segítő és kérdésem megválaszoló kommented.
2021. máj. 15. 21:51
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Korod?
2021. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
16
2021. máj. 19. 14:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!