Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz az, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy a művész lányoknak az idősebb férfiak jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok művész, de ettől függetlenül ez igaz rám.
2021. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem igaz
2021. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát én elvileg egy "művész" lány vagyok. :D Egy képzőművészeti iskola tanulója vagyok.. És egyáltalán nem igaz rám, kifejezetten a korombeliek vonzanak. (Több ismerősömet szintén)
2021. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát én is "művész" vagyok, és rám sem jellemző egyáltalán. Hogy függ össze a kettő?
2021. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
A művész lányoknak leginkább az idősebb művész férfiak jönnek be. Nem azért, mert idősek, hanem azért, mert nevük van a művésztársadalomban. Dicsőségnek számít egy elismert művésszel megjelenniük.
2021. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Művészlélek vagyok, de undorodom tőle, hogy ekkora kultusza lett ebben az országban pár év alatt az apu-és nagypapikomplexusnak. Nem zavar senkit, hogy mindkét irányból pszichés probléma van. Ha harmincéves kajtat tizenöt évesek után, azért már lassan a szülőnek is kitüntetést kéne adnia; "mert tapasztalt és van egzisztenciája". -.-
2021. máj. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Mélységesen egyet értek a 6-os válaszolóval!
2021. máj. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó válaszolók nagyon betegek. Nincsen semmiféle kultusz... Nincs életetek hogy ilyen beteg gondolataitok vannak? Nem kellett volna becsavarodni!
2021. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

crushom 17, en 19

művesz suliba jartam

2021. máj. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

9: Hiszti helyett szöveget kéne első körben értelmezni, - vagy megtanulni, ha másodikban nem sikerült - aztán át kellene gondolni pszichológiailag a jelenséget, aztán körbenézni a közösségi oldalakon.


Azok a tizen-huszon éves lányok buknak 10+ évvel idősebb férfiakra, akiknek apahiányuk volt. Vagy nem ismerték sose, vagy nem törődött velük eleget, vagy lehetetlen elvárásokat támasztott feléjük, vagy erőszakos volt. Ezért van a romantika és a szexualitás összemosódva a fejükben a szülői gondoskodással. Ezért vágynak egy idősebb pasi törődésére, figyelmére, elismerésére, szeretetére. A sok efebofil kecske ki is használja ezt. Ugyanez megvan az idősebb nőkre hajtó fiúknál, csak náluk anyu-probléma van. Az idősebb fél meg érzelmileg vagy mentálisan alulfejlett, nem tud normális kapcsolatot kialakítani a saját korosztálya tagjaival, ezért a gimisekre és egyetemistákra hajt, akiknek a szemében tekintélyalapon ő lehet az isten, és akiknek a tapasztalatlanságát kihasználhatja.



Az emberek meg siralmas mód tök normálisnak veszik, hogy a harminc-negyvenéves tinilányokat fektetne meg, az ötvenes meg huszonéveseket. Ajnározzák a jelenséget, az a hülye, aki szerint ez lelkileg nagyon nem klappol, mert a sok trottyos kukacnak "kell a friss, feszes husi". Tele van velük a GYK is. Igenis van kultusza SAJNOS.


Aki egészségtelen társadalmi jelenségekkel foglalkozik, annak nyilván nincs élete... Igazán zseniális következtetés. Minek a családon belüli erőszakkal foglalkozni, és mások magánéletébe beleugatni, nemde? Söprögessen mindenki a saját portáján, miközben minden mocsok kénye-kedve szerint szórakozik. Nem az én agyam beteg.

2021. máj. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!