Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kezdik azzal a pasik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdik azzal a pasik hogy helló laza kapcsolat érdekel?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez?
2021. jún. 11. 15:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Miért jelentik ki rögtön az elején hogy csak vmi laza dolgot akar?
2021. jún. 11. 15:14
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Mert ez jobban tetszene:

Helyszín: Tinder.

"Szia, nagyon szép vagy a képeid alapján, szívesen megismernélek. Csak komoly kapcsolatot keresek. Így, ha te is 3 éven belül tervezel házasodni és rá 1-2 (nagyon max 3) évvel szeretnél gyereket én vagyok a Te embered. Láttam, hogy szereted a tengerpartot, így már a jobbra húzáskor lefoglaltam a szállást Bulgáriába, hogy együtt menjünk nyaralni. Mit szólnál, ha az első randi nálam lenne? Meghívnám a szüleimet és be is mutatnálak nekik. ❤❤❤"?


Pasiknál a laza jelenthet szex kapcsolatot, de azt is, hogy elöbb meg akar ismerni. Mondhatjuk úgyis, hogy a randiknak az ismerkedésen kívül nincs nagyobb tétje és lesz ahogy lesz.

2021. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
dugni akar
2021. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Laza: dugas kb

Komoly: hosszútávú

2021. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért jelenti ki, hogy ne gondold túl a dolgot. Találkoztok párszor, dugtok és ennyi. Nem akar veled randizgatni, találkozni a barátaiddal, családoddal, ne várd el tőle, hogy lelkizzetek.
2021. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mert a szexen kivűl mást nem akar.
2021. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert csak szexet akar. Ha benne vagy akkor mehet a menet,ha meg nem akkor megy is másra és nem vesztegeti feleslegesen az idejét.
2021. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Digi-dugu
2021. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezzel kezdek. Én azzal nyitok, hogy minimum egyéjszakás kaland, de ha több lesz, annál jobb. Ez egyrészt igaz is, másrészről lefedi azokat a nőket is, akik csak dugni akarnak, meg azokat is akik többet.
2021. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!