Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje rohadt magányos vagyok. Soha nem volt még párkapcsolatom és elég szerencsétlennek érzem magamat emiatt. Nem megy igazán élőben az ismerkedés, de így interneten keresztül meg nem valami tartósak a beszélgetések sem,szóval akkor gondoltam mégiscsak élőben ismerkednék. Viszont nem tudom hol lenne a legalkalmasabb

2021. júl. 1. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős vagy?

menj el pár baráttal szórakozni, kávézni, parkokba sétálni, stb. legyetek nyitottak, ilyen helyeken össze lehet futni kedves emberekkel.

nem az a lényeg, hogy hová mész, hanem az, hogy mész. járjatok el helyekre, valahol találni fogsz számodra szimpatikus embereket. csak legyél türelmes.


(ha nem szívesen mennél barátokkal, akkor először keress magadnak ilyen helyeken barátokat. ők, és majd az ő társaságaik sokat tudnak dobni az ismerkedés lehetőségein.)

2021. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy pár hét és 18 leszek. Köszi a tanácsodat! Hát úgy őszintén sajnos barátaim sincsenek igazán, csak egy-két ember,de akkor majd többet mozdulok ki.
2021. júl. 1. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

akkor itt a te időd. karold fel azt az egy-két embert (vagy szerezz másokat), és induljatok meg a nagyvilág felé. szorosabb barátságok is kialakulhat

nak így, és lehet, hogy párkapcsolatot is találsz.

(18l)

2021. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

-Falunap

-Bulik

-Vonat/Busz

-Margit sziget (ha pesti vagy)

-És ha barátokkal vagy és megláttok szimpatikus embereket es a helyzet is adja akkor oda mehettek hozzajuk is nyugodtan legrosszabb esetbe elkuldenek

-Hobbi/Sportklub/Szakkör-->Uj embereket ismersz meg lehet lesz olyan kozottuk aki megtetszik

-Könyvtár

-Kerti mozik


Ha mégis online ismerkednél:)

-Yubo (itt barátkozhatsz is)

-Anotalk

-Tinder

2021. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is sokszor kérdezem magamtól. Ötletem sincs.


Az internetes társkeresés nekem nem jött be, alig jött össze egyezés. Szerintem nem vagyok menthetetlenül csúnya, de nyilván ez egy társkeresőn nem elég.


Nekem is van egy-két ismerősöm (még gimiből), akikkel tartom a kapcsolatot, de a baráti köröm kb itt ki is fújt. Velük sem tudok gyakran találkozni, illetve az egyikükben nemrég csalódtam is, egy több hete szervezett programot mondott le minden különösebb ok nélkül... Elég csalódott voltam.


Egyetemen nem sikerült barátokat találnom, társat meg főleg nem, fiús szakra járok (villamosmérnök). Nyilván nem segített a korona sem, de amikor beütött a vírus, már akkor rég nem voltam gólya, szóval amúgy sem sikerült az ismerkedés.


Amit #4 írt (első pár sor), az akár jó is lehet, de csakis akkor, ha már eleve van társaságod, és fiúzni/csajozni akarsz. Ha egy random buliban egyedül odakóvályogsz random trécselő barátnőkhöz, sokkal nagyobb eséllyel leszel lekoptatva.


A Margit-szigeten, random a városban, tömegközlekedésen meg nem hiszem, hogy lehetne ismerkedni. Az emberek a bizalmatlanság miatt inkább elutasítóak idegenek miatt, főleg a lányok. Sok a perverz állat.

Elég, ha beléptek a "Pesten Hallottam" c. Facebook csoportba, ott elég sok lányt lehet látni, aki utólag próbálja keresni azt a srácot, aki leszólította, és szimpi volt neki, csak tőből visszautasította... 😅


Tudom, ennyi erővel tök fölösleges volt a válaszomat ideírni, de én is szívesen várok tanácsokat, mert én szintén magányos vagyok.


21F

2021. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyáltalán nem elutasítóak legalabbis az en korosztalyom,szolitottak mar le tomegen es a srac nagyon kedves volt utanna randira viragot is hozott.Random a városban tényleg kicsit fura lenne de a Margit szigeten majdnem mindig ha baratokkal vagyok ossze haverkodunk valakikkel.Ha nem vagy nyitott és bizalmatlan vagy tenyleg nem fogsz megismerni senkit.A perverzeket meg letiltod es nem talalkoztok tobbet.
2021. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!