Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Roma lánnyal hogy kell kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lánnyal hogy kell kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Nyilván nem minden cigány lány egyforma, de ti hogy tapasztaljátok, a lányok szeretnek inkább kezdeményezni náluk? Ha nem, mit szeretnek ismerkedés szempontjából, értitek?

2021. júl. 9. 15:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Megkerdezed h van egy cigid? 😂😂😂
2021. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem cigizek 😅
2021. júl. 9. 15:37
 3/25 A kérdező kommentje:
Amúgy most megyünk gimibe
2021. júl. 9. 15:37
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

Viccvót!


Rablasokat szoktak így felvezetni cigánycsávók....

2021. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
78%
IGAZI roma lány, nem kezd gádzsóval.
2021. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
elsőnek jobb megfigyelni milyen társasággal kikkel mozog együtt, hogy ne legyen aférod belőle.
2021. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Vannak szimpatikus roma lányok, nekem fontos hogy szépen beszéljen, legyen nyitott felém és el lehessen beszélni vele mindenről, például van egy roma kolléganőm ,ahogy oda került hozzánk beszóltam neki hogy mennyire pici és hogy nagyobbra kellett volna nőnie, ez tetszett neki, ő is beszólt és így tovább ,de közben látszott hogy kedveli a társaságom, szemezgettünk kis bókokat mondtam neki amit viszonzott ,megsimogat ,mosolyog rám, semmi komolyabb dolgot nem szeretnék mert egy másik lány tetszik de ha benne lenne valami laza dologban nem mondanék nemet mert izgatja a fantáziám.
2021. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
75%
Ha egynél több testvére van felejtsd el...én is ismerek egy szép roma lányt, leérettségizett, boltban eladó, nagyon szép , csinos, szép hosszú fekete haja van, normálisan öltözködik, nincs szétfestve stb., de van két baromarcú németbe-hollnadba járó' feketebéjemvés báttya...:(
2021. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Lány testvérei vannak csak tudtommal. De még nem taliztunk, csak cseteltünk, de tetszik.
2021. júl. 9. 16:21
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Mi az hogy nem kezd cigánylány gádzsóval?? Azokat húzzák le a legjobban! Észbe se kapsz, már kölcsön is adtál félmilliót a bátyjának és kétmilliót az apjának. Megadják, hisz kezet fogtatok...
2021. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!