Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hetedikes-nyolcadikos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetedikes-nyolcadikos lány tetszik egy középiskolás vagy egyetemistának,főiskolásnak,vagy egy dolgozó férfinak,fiúnak, akkor nagy kor különbség miatt,találkozás,randizás,beszélgetés jól alakul és lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Kicsit bonyolult megfogalmazás...

De igyekszem válaszolni.

Itt mindenki avval fog jönni, hogy igen hatalmas. Még én is azt mondom, hogy egy hetedikes lánynak nagy a korkülönbség, ha 9.-10.-es a pasija.

Én személy szerint a 8.-ot fejeztem be és kezdtem a közepsulit, amikor megismertem a jelenlegi páromat. Ő már akkor dolgozott. Tudtunk beszélgetni, meg volt a közös téma, mindig egy hullámhosszon voltunk. Ő is én is motoroztunk, aztán ezek alakultak. Már ennek 8 éve jelenleg a kisbabánkat várjuk. 🥰


A nyolcadikos és középiskolás elfogadható teljes mértékben szerintem.

A középiskolás dolgozó férfi is, de az általánosba még nem gondolnám egészségesnek,ha egy kis 7.-es csajjal mászkálna egy 40-es pasi.

De kinek mi.

Maximum 8 év korkülönbség elfogadható szerintem,ha az illető elmúlt 14.

2021. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 17-18 évesen is lehet dolgozni, nem csak 40....


Bár egy a lényeg, egy 12-13 éves lánynak ez is már sok lenne..

2021. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

1


Komolyan szerinted elfogadhato, hogy egy 15 eves gyereknek a 23 eves nyomogatja be neki?


Kerdezo te meg asd el magad ezekkel az otletekkel, hogy majd egy 12 evest huszonevesen dugicsalsz.


Amiota felkerultem erre az oldalra, hat megdobbenek ezeken a kerdeseken, meg a valaszokon akik tamogatjak az ilyet.


Rengeteg pedofil van M.o-n es nincs komolyan buntetve.

2021. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Na. Tisztázzuk azt, hogy Magyarországon a beleegyezési korhatár 14 év.


Ha egy 18 év fölötti férfi 14 év alatti lánnyal szexel, az szexuális visszaélésnek minősül. Ha 12 év alattival, az pedig szexuális erőszaknak.


Úgyhogy szerintem a jogszabály elég jól lehatárolja, hogy mi az ami elfogadható, és mi az ami nem. Ami büntetendő, azt talán ne soroljuk az elfogadható kategóriába.

2021. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Johetsz nekem torvennyel, hogy 14 utan mar szakithato, erkolcsileg gusztustalan.
2021. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
ha pedo a srác akkor biztos bejönnek neki a kislányok. de viccen kívül, aki (majdnem)felnőttként ilyen korú lányok után megy, azzal valami zizi van. nem feltétlenül pedofilságra gondolok, inkább arra hogy agyilag nem elég érett hogy a saját korosztályával közös szinten legyen. nekem is volt ilyen barátom, én 14 voltam, ő 19. nem használt ki meg semmi ilyen, de így visszagondolva én tuti nem hagytam volna a lányomnak. ha jól tudom a mai napig is max ilyen 18-20 éves lányok után megy, ő meg 34 éves most. egy ennyivel idősebb embernek nagyon könnyű kihasználni egy kiskamaszt.
2021. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na tisztázzuk ,hogy ha valami legális az még nem feltétlenül elfogadható erkölcsileg. Amerikába egyes államokba az anya dönthet úgy ,hogy gyógyszerekkel kasztrálja a fiát. Lehet ,hogy legális ,de rohadtúl nem normális.
2021. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
A fiúk, férfiak elég nagy százaléka efebofil, én is az vagyok, erről nem tehet senki. De könyörgöm, legyen már valakiben annyi gerinc, hogy nem kezd ki velük.
2021. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy nyolcadikos lány és egy kilenc-tizedikes srác kapcsolata még teljesen normális, ha ugyanazon a szinten vannak érettségben.
2021. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 liberálisként az a véleményem hogy nem is kell
2023. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!