Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merrek oda menni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merrek oda menni idegen lányokhoz?? 17f

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és egyszer sem volt barátnőm.

16 éves korom óta érdekel a csajozás,de nem mertem oda menni lányokhoz sajnos...


A sulimba se mertem lányoknál kezdeményezni,meg ott nem is akarók,nem tetszik a viselkedésük.

Facebookon próbálkoztam pár lánynal de velük megszakadt a kapcsolatunk,a tindert és a badoot is kipróbáltam de semmit nem erő beszélgetések követék egymást 🙄 .


A külsőmel nincsen semmi gondom!

nem taetqm magamat helyesnek,átlagosnak,rondának.

Lényeg,hogy elfogadom magamat és nem sorolóm be magamat ilyen szintekre mint sokan mások,teljesen hülyeség


Szóval nincsen bajom az önbizalmammal,de akor még is miért nem merrek oda menni?!

Pedig csak egy telefon számat szeretnék tőle,és nem a kezet megkérni.


Meg nem is az a bajom,hogy visza utasít mert ő csak ehyidgen lány és bizonyae nem fogunk találkozni még egyszer


Meg adtol se -félék,hogy bánatani fogg szavakal ha ez történe elköszönnek tőle udvariasan és örülök az égnek,hogy nem cseréltünk elérhetőségét 😀


Szóval itt mi lehet a baj?



2021. júl. 11. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nincsen meg az a gyakorlatod, hogy ez rutinszerű legyen.


Az ilyen szituációknál ki kell lépned a komfortzónádból, és ez nagyon nehéz mindenkinek, mert szokatlan, még soha nem csináltál ilyet, különösen akkor tud féléemetes lenni, ha a csaj tényleg nagyon tetszik, akihez ada akarsz menni.


Én azt javaslom, hogy kezd kicsiben: ismeretlen, nem is túl szép csajokhoz menj oda az utcán vagy a plázában csak hülyeségeket kérdezni (pl. merre van ez vagy az az üzlet) és próbálj meg minél hosszabb ideig beszélgetni velük.


Aztán, ha már ez jól megy, akkor lehet telefonszámokat kéregetni tőlük.


A lényeg az, hogy ez mind tét nélküli legyen, szóval csak poénból csináld, ha a csaj elküld a rákba, röhögj egyet és 2 perc múlva menj oda a következőhöz. Még jobb, ha egy haveroddal csinálod.


Így fog fokozatosan rutinná alakulni, már nem lesz féleémetes és furcsa, és növekedni fog az önbizalmad. Ezt a csajok megérzik, és imponál nekik. Egyre több telefonszámot fogsz kapni.


sok sikert.

2021. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 George34 ***** válasza:
100%
Az előző válaszoloval teljesen egyet értek! 😎👍
2021. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó ötlet köszi
2021. júl. 11. 01:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól írja vegyél egy kis erőt magadon és próbáld meg utána rutinosabbá válsz
2021. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Én egyszerűen nem akarok barátnőt. 17/f.
2021. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 George34 ***** válasza:
5-ős, nem baj ameddig anyád van, addig nem kell más nő. :D
2021. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 De kell, mert szeretem a nőket!😄 Mármint szexuális életre kell szerezni mást, mert az anyám. Xd De akkor sincs nagy baj, ha pont nincs nő!😘
2021. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 George34 ***** válasza:
Ha a családban marad, akkor nem lesz baj. 😅
2021. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi, nekem is ilyen gondom van
2021. júl. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!