Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért szégyelnem kell magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szégyelnem kell magam?

Figyelt kérdés

Először is lehet hogy nem jó témát választottam ezért elnézést kérek már az elején.

De szerintetek szégyelnem kell magam azért amiért 16 évesen még nem volt komoly kapcsolatom és nem voltam még se szórakozni se be rúgva és semmi ilyesmi. Lehet hogy ez most furcsán hangzik de a körülöttem lévők már mind túl estek ezeken és mikor fel jön a téma nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt. A barátaim száma is egyre csökken és mindenkinél azt látom hogy buliznak jól érzik magukat de viszont én szinte csak itthon vagyok. Ezen próbálok változtatni hogy többet mozduljak ki. Szerintetek kicsit is kell szégyelnem magam?



2021. júl. 17. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell.
2021. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki akarsz mozdulni, bármikor megteheted. Nem feltétlenül kell lerészegedned. Lehet kultúráltan is szórakozni! Hívd el például a barátaidat moziba, kajálni, stb. Egyenként minek szégyellni magad? Attól hogy mostanában mindenki olyan hamar él, meg neked nem kell követni a példájukat. Főleg nem belemenni valami hülyeségbe!!
2021. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 16 vagyok én is, és ugyanezt el tudom mondani magamról. Kapcsolatom sem volt, nem próbáltam a cigit, drogot, nem rúgtam be soha, de nincs hiányérzetem. Nem maradok ki semmiből.
2021. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket azért jobb fiatalként átélni, mert olyankor még nem akkora a retorzió, és ezek még a tapasztalás évei, erre valók. Pl ha 40 évesen rúgsz be először, akkor valószínűleg nem fogod tudni, hogy mégis mit kell csinálni, ne adja az ég elkezdesz hányni, akkor megint ez a történet.
2021. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szégyelned magad emiatt, nem mindenki szeret bulizni én egész életemben soha nem mentem el bulizni max volt osztálytársakkal egy sörre és az első komoly kapcsolatom is csak 18 évesen lett. Sokkal jobban szeretek itthon lenni és soha nem erőltetném magamra hogy bulizzak mert másnak ez a "menő/jó"

21/F

2021. júl. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy a többi ember körülötted mit csinál vagy mi a véleményük. Élj úgy, ahogy neked jó, a saját tempódban. Ne hasonlítsd magad másokhoz. Ha egy barátot emiatt veszítesz el, akkor az sosem volt igazi barát.
2021. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Istenért, nehogy emiatt szégyenérzeted legyen:::

Ez a helyes, ahogyan élsz, persze válogasd meg a barátaidat és velük menj el valahova.

Egy fiatal (de nálad pár évvel idősebb) munkatársnőm mondta, hogy az ismerősei közül sok lány csak hazudta a többieknek, hogy mi mindenen esett már át.

2021. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy kell. Én bevallom nekem megvoltak ezek a dolgok, és SEMMIVEL nem vagyok népszerűbb,boldogabb, ettől nincs jobb életem, sőt

16/L

2021. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!